Home
   
HomeSatellietDigitenneIPTVKabel TV
hometvgidsnieuwsfaqtestsfrequentiesspecialsinterviewsabonnee worden
NOS Journaal
Slag om Nederland
Snuf, de hond
Koffietijd
Tel sell
Tommy Teleshopping
RTL Z Nieuws
Teleshop 8: Tel sell
Tommy Teleshopping
Momenteel geen uitzending

 
Doe mee en win! border=
Doe mee en vul hier in!
3X DVD EERSTE SEIZOEN THE WALKING DEAD
FOXlife zond voorafgaand aan de première van het tweede seizoen het volledige van The walking dead eerste seizoen nog eens in een marathonsessie uit. Gelukkig is er van dit eerste seizoen inmiddels ook een dvd verschenen: Totaal TV mag ‘m drie keer weggeven!
Doe mee aan deze actie
Toon me alle acties »
 
geschreven door: JM | gepubliceerd op: 04 februari 2012 overzicht interviews >

Even geen vrienden

In het nieuwe spelprogramma Nick tegen Simon staan de Volendamse vrienden tegenover elkaar en is Katja Römer-Schuurman ‘de baas’. In deze show draait alles om muziek.

De zangers vormen elke week een team met een gast uit de muzikale wereld. Onder anderen Do, Jan Smit, Gerard Joling, Angela Groothuizen en Jeroen van Koningsbrugge komen voorbij. Beide koppels worden op hun kennis van muziek getest en zij nemen het ook zingend tegen elkaar op. Het publiek beslist welk duo het beste die ene hit in een nieuw jasje heeft gestoken. Bij twijfel speelt presentatrice Katja voor scheidsrechter. Wij spraken de drie over hun rolverdeling. "Ik ben de baas”, aldus Katja. "Zij is scheidsrechter, maar soms ook een schijt rechter”, grapt Simon. "Nick en ik gaan de strijd met elkaar aan en Katja moet de boel in goede banen leiden. En soms willen we nog wel eens proberen vals te spelen en dan komt Katja om de hoek kijken om alles goed te laten verlopen.” Katja: "Maar ik presenteer het programma ook en ben tegelijkertijd de scheidsrechter. De baas, dat vind ik leuker om te zeggen.”

Discussiëren
En de heren mogen alleen ja en amen zeggen? Simon: "Ach weet je, laat Katja lekker in die waan.” Nick: "Soms is het even slikken, maar het is ook goed dat iemand de beslissing neemt. Anders blijf je discussiëren.” Katja: "Zij zijn echt fanatiek!” Nick: "Ja, ja, het gaat er hard aan toe, en soms ligt het heel dicht bij elkaar.” Katja: "Dan ligt hun lot in mijn handen. Dat zijn de mooiste momenten!” Hoogtepunt van het programma, verwachten ze alledrie, worden de ‘jasjes’. In anderhalve minuut laten de duo's hun versie van een bekend liedje horen. Katja: "Ik wist natuurlijk al dat Nick en Simon konden zingen, maar dat ze zó goed konden zingen… Ze laten zich van totaal verschillende kanten horen. Het is echt te gek.”



Deel |


Nu in Totaal TV
 
SBS Broadcasting | Colofon | FAQ | Adverteren | Gebruiksvoorwaarden | Algemene spelvoorwaardenAlgemene voorwaarden | Privacyverklaring | Vacatures | Mobiel | Contact