Home
 
 
HomeSatellietDigitenneIPTVKabel TV
hometvgidsnieuwsfaqtestsfrequentiesspecialsinterviewsabonnee worden
 
 
Doe mee en win! border=
Doe mee en vul hier in!
5X BLU-RAY THE CRUSADER
Met een budget van liefst dertig miljoen euro is The Crusader de grootste Zweedse productie ooit. Totaal TV mag de blu-ray 5x weggeven!
Doe mee aan deze actie
Toon me alle acties »
 
vorigevolgende nieuwsoverzicht
27 december Geschreven door: Jarco Kriek
Agentschap Telecom houdt woord: megaboete voor radiopiraatAgentschap Telecom houdt woord: megaboete voor radiopiraat

De controlerende instantie Agentschap Telecom heeft woord gehouden. Tijdens de kerstdagen heeft men bij veel radiopiraten een bestuurlijke sanctie opgelegd. Daarbij werd ook de hoogste dwangsom van 45000 euro uitgedeeld.

De tijd dus kerst en oud en nieuw was in de afgelopen jaren voor etherpiraten aanleiding om de illegale zender – soms met hoog vermogen – weer aan te zetten. In veel gevallen gaat het om oud-radiopiraten die gedurende enkele dagen per jaar de oude hobby nog eens oppakken. Daarnaast wordt – vooral in het noorden en oosten van het land – in samenwerking met uitgaansgelegenheden door radiopiraten marathonuitzendingen waarbij commercie door de verkoop van drank in de horecagelegenheid een belangrijke drijfveer voor de etherpiraat speelt. De illegale uitzendingen worden in deze gevallen gebruikt om de luisteraar naar de horecagelegenheid te lokken.

Het Agentschap Telecom heeft aangekondigd juist deze – als commercieel geoormerkte – etherpiraten tijdens en na de kerstdagen hard te bestrijden. Daarbij worden er direct hogere boetes voor zowel de illegale radiozender als de exploitant van de horecagelegenheid door de handhavingsinstantie uitgedeeld. Naast een mogelijk strafrechtelijk worden de boetes via civielrechtelijke en bestuurlijke boetes opgelegd. Deze kunnen – overigens ook voor radiopiraten die aan de illegale uitzendingen geen commercieel belang koppelen – oplopen tot 45000 euro.

Er zijn vandaag overigens zeker wel enkele radiopiraten in Nederland actief. Daarbij wordt ook dit jaar in sommige gevallen weer van hoogspanningsmasten als hoge antennemast gebruik gemaakt. Zo is in delen van Nederland de radiozender Activity op de FM-frequentie 92.3 MHz te beluisteren. Ook in het noorden en oosten van Nederland zijn er diverse etherpiraten actief. Het aantal radiopiraten dat tijdens de kerstdagen over geheel Nederland actief zijn is echter wel veel minder dan voorgaande jaren.

Radiopiraten – zoals de etherpiraat meestal in de volksmond wordt genoemd – zijn in Nederland al tientallen jaren actief. Het hoogtepunt van de radiopiraten lag in de jaren ’80 van de vorige eeuw. Toen waren er in Nederland vele duizenden radiopiraten actief. In en om de grote steden waren er tevens veel radiopiraten die op professionele basis met commerciële exploitatie 24 uur per dag uitzonden. Daar kwam in 1989 verandering in toen de laatste grote radiopiraat – Keizerstad FM uit Nijmegen – met het doorlopend uit de lucht halen van de radiozender en als klapstuk het kenmerken van de radiozender als criminele organisatie – zoals bedoeld in artikel 140 van het wetboek – definitief haar uitzendingen staakte.

UPDATE 27 december 16.00 uur: In ieder geval de radiopiraat De Vrije Piraten uit Friesland heeft van het Agentschap Telecom de hoogste dwangsom van 45000 euro opgelegd gekregen. Volgens de Leeuwarder Courant zond de radiopiraat uit vanaf een grote zendmast op een bedrijventerrein in het Friese Kollumerzwaag. Ondanks dat De Vrije Piraten met een marathonuitzending voor een goed doel bezig was legde het Agentschap Telecom toch deze hoogste boete op.  De radiopiraat zet nu de uitzendingen via haar website http://www.vrijepiraten.nl/ tot en met oudjaarsavond voort. Toch zijn de programma’s van De Vrije Piraten zo nu en dan nog via de ether te ontvangen.

De uit de regio Drechtsteden uitzendende radiopiraat Radio Activity is vanmorgen rond 04.00 uur zelf met de illegale uitzendingen gestopt. In grote delen van Zuid- Holland en Noord-Brabant was deze radiopiraat tijdens de kerstdagen op 92,3 MHz te horen. Het radiostation is elk jaar rond de kerstdagen actief. Verleden jaar zond men vanuit een hoogspanningsmast uit, dit jaar had men de zender en bijbehorende antenne het dak van een hoog flatgebouw geplaatst.



 
(47 reacties)
reageer sander - almelo - 23/02/2012 22:43 uur
je kunt het ook zo zien: een regionale krijgt subsidie en steekt veel in eigen zakken, landelijk verdiend genoeg maar de etherpiraat heeft geen inkomen via zijn zender, nee tegenwoordig krijg je een hoge boete van 2500 euros, dat is pas schandalig
reageer Arno - Hengelo - 28/12/2011 18:51 uur
Het zijn echt niet altijd alleen de etherpiraten die de signalen van de "legale" omroepen verstoren. Wat te bedenken van de radiozenders uit de landen om ons heen zoals Duitsland en Belgie. Die zenders worden ook met een hoog vermogen uitgezonden waardoor ze ongevraagd onze ether binnen dringen. Dit gaat ook ten koste van ontvangst. Het zou mooi zijn als de digitale radio (DAB+) zijn intrede gaat doen. Zo dat legale en ilegale zenders ieder hun eigen programma kunnen uitzenden. Zonder wat wel en niet mag!!!
reageer etherfreak - CooberPedy - 28/12/2011 13:57 uur
Oke heren. Dan voor jullie: als jij, Satfreak, Bert en adere anti etherpiraten midden in de nacht op de snelweg rijdt en het is zo dat jij de enige bent, wedden dat je harder dan 120 rijdt? Of laat ik zeggen: paar keer per jaar doe je dat en dat heb je echt wel eens gedaan, wie zijn jullie dan om met de vinger te wijzen? Net zo fout en schandalig. Hier geld:balk verhaal, steen verhaal enz.
reageer wolffm - drenthe - 28/12/2011 12:16 uur
Satfreak;laat die randdebielen in het gooi onze muziek draaien en we hoeven geen zenders meer aan te zetten...
reageer Bert - Enschede - 28/12/2011 10:38 uur
Satfreak, ik ben het helemaal met je eens! Die figuren die zonder vergunning een ( naar eigen zeggen.... en onkunde) \"vrije\"frekwentie inpikken en gebruiken, terwijl de legale omroepen hiervoor miljoenen moeten betalen mogen wat mij betreft keihard worden aangepakt. De ether is een schaars goed, en we ( wij allemaal!!) hebben ooit democratisch met zijn allen afgesproken hoe we hier mee omgaan! Ik snap niet dat sommigen hier die figuren een hand boven het hoofd houden.
reageer Satfreak - Groningen - 28/12/2011 08:09 uur
Geen enkele etherpiraat heeft de zaken op orde, anders hadden wel een vergunning! En verder moeten de etherpiraten de FM-band met rust laten. Het feit dat ze redelijke tot hoge vermogens storen of kunnen storen, rechtvaardigt alleen al een forse aanpak. Omdat ze niet "horen" willen, moeten ze daarom maar "voelen". Hobby? Zogenaamde hobby van enkelen ten koste van het storen van velen. Hoe egoistisch kun je zijn om dit "hobby"te noemen!
reageer peter - haulerwijk - 27/12/2011 23:10 uur
laat de etherpiraten toch met rust met de kerst en oud en nieuwe moet je eens kijken hoeveel luisteraars ze hebben in die tijd en hoe gezellig het is op de band en ze doen het meestal ook nog voor een goed doel in nederland dat kan je niet zeggen van het glazen huis dat gaat weer daar naar verwegiestan toe er hier zijn ook veel mensen die het heel krap hebben dus ik zeg laat ze toch 1 keer per jaar een maraton houden
reageer peter - haulerwijk - 27/12/2011 23:09 uur
laat de etherpiraten toch met rust met de kerst en oud en nieuwe moet je eens kijken hoeveel luisteraars ze hebben in die tijd en hoe gezellig het is op de band en ze doen het meestal ook nog voor een goed doel in nederland dat kan je niet zeggen van het glazen huis dat gaat weer daar naar verwegiestan toe er hier zijn ook veel mensen die het heel krap hebben dus ik zeg laat ze toch 1 keer per jaar een maraton houden
reageer etherfreak - CooberPedy - 27/12/2011 21:24 uur
Dan hebben sommige piraten het niet goed op orde. Ik weet er een aantal die dat wel hebben en absoluut NIET storen. Voor de lieden die wel storen zeg ook ik wegwezen en pak je verantwoordelijkheid. Zolang er NIET gestoord word op een lege frequentie is het een prachtige hobby en is er verbroedering, gezelligheid, een goed stukje muziek en een hoop plezier. Beter als zo\'n mafkees die het veld op rent,kinderen die dealen,agressieve mensen in het ov enz.enz.Laat ze dat maar beboeten!
reageer etherfreak - CooberPedy - 27/12/2011 21:23 uur
Dan hebben sommige piraten het niet goed op orde. Ik weet er een aantal die dat wel hebben en absoluut NIET storen. Voor de lieden die wel storen zeg ook ik wegwezen en pak je verantwoordelijkheid. Zolang er NIET gestoord word op een lege frequentie is het een prachtige hobby en is er verbroedering, gezelligheid, een goed stukje muziek en een hoop plezier. Beter als zo'n mafkees die het veld op rent,kinderen die dealen,agressieve mensen in het ov enz.enz.Laat ze dat maar beboeten!
reageer Satfreak - Groningen - 27/12/2011 19:41 uur
@Bert, heb inderdaad ook het gevoel dat in de wereld van de etherpiraterij de kwalificatie \"hobby\" als dekmantel wordt gebruikt.
reageer Bert - Enschede - 27/12/2011 18:59 uur
Ik zou zeggen : kom eens in het weekend naar Twente, en draai dan eens aan afstemknop vanje autoradiootje, ik ben heel blij dat AT nu de acties eindelijk doorzet. Afgelopen zondag: een piraat op 98.2 en 98.6, hier in Enschede Radio 98.4 Markelo niet meer te ontvangen!! Ik snap niet dat iemand voor piraten is, het zijn gewoon criminelen, die piraten.
reageer brand - dronten - 27/12/2011 11:52 uur
kijk op: http://kotisivu.dnainternet.net/harriku/piratenzenders.htm groet brand
reageer Satfreak - Groningen - 26/12/2011 20:38 uur
@Jarco,ik denk niet dat het zo zeer bij gebrek aan beter is. eerder bij gebrek aan zinvollere tijdsbesteding. We worden meer dan ooit verwend door FM, kabel en internet. Voor elk wat wils! Maar daardoor is de romantiek van de schaarste in de jaren 60-70-80 wel verdwenen. Alles hebben maakt niet gelukkig, zo blijkt maar weer eens. De mens wordt vaak ontevredener naarmate er meer wensen zijn vervuld en er minder te wensen overblijft. Dat gaat ie zeuren. Zoals ook in dit geval.
reageer Jarco - Hilversum - 26/12/2011 20:21 uur
Met het verdwijnen van Keizerstad is de echte radiopiraat in Nederland gestopt. Wat daarna is gekomen zijn slappe aftreksel van iets wat in de jaren 80 eigenlijk gewoon goed was. Hoge vermogens ten spijt. Het is het gewoon net niet meer. Natuurlijk maakt men vele mensen blij maar dat is niet omdat het allemaal zo goed is wat er gebeurd en wordt uitgezonden. Het is bij gebrek aan beter. Maar het zegt genoeg dat geen enkele partij een commercieel avontuur met Nederlandstalige volksmuziek aan durft
reageer Johan - Purmerend - 26/12/2011 20:15 uur
De tijd vroeger was heel anders. Er waren minder radiozenders in de lucht. Er was daardoor voldoende ruimte voor de radiopiraat om zonder te storen met lagere vermogens uit te zenden. Men wist ook waar de grens lag. En ging ook tot die grens maar vrijwel nooit over die grens. Er was inderdaad meer saamhorigheid. Nu is het pronken, showen, overdrijven. Een KW vermogen, oh dat kan ik beter dus doe mij maar 5KW. Storen, dat doen wij niet we gebruiken R&S zenders. Ja natuurlijk, droom verder.
reageer de egoïst - Tiel - 26/12/2011 19:28 uur
Wat wij deden was illegaal, zonder meer. Spijt ervan? Geen seconde. Overdoen? Nooit meer, simpelweg omdat de lol, de saamhorigheid in de maatschappij eraf is, al jaren. @ Henny, ik heb 2 zendamateurs in mijn buurt wonen, beide weten van techniek heel veel af. Ze konden geen van beide een fatsoenlijk mast bouwen. Ik wel. Maar ja, ik weet niet beter, maar heb dus 2 masten geplaatst. ;-) Je opmerkingen over die gezinnen: helemaal mee eens!
reageer Henny (Pro-Digitaa) - Eindhoven - 26/12/2011 18:32 uur
@Satfreak: Maak je niet druk over dat ondoordacht commentaar. Ik sta voor 100% achter je méning. Een échte zendamateur (die daarvoor wél een licentie moet halen) zal je dan ook nooit af komen kraken, of met dergelijk commentaar 'bombarderen' ,laat ze, ze weten niet beter, en die illegalen:Ze komen (gelukkig) allemaal aan de beurt. helaas ken ik gezinnen, waar die illegale praktijken op nr.1 kwam, (kwam!) en er ook niets meer van zo'n gezin over is gebleven.RCD nam ze álles af. The end Gr.Henny
reageer Satfreak - Groningen - 26/12/2011 17:35 uur
@PiraaTerchno,je persoonlijk gerichte aanval op mij en de technische inhoud van je reactie zegt mij genoeg over het gebrek aan respect dat jij lijkt te hebben voor mij/andersdenkenden en legale zendgemachtigden. We gaan dus al helemaal niet discussieren over wat een asociaal vermogen is voor een piraat, want illegaal is illegaal, ook al is het 1 Watt.! En die diploma's van je zeggen helemaal niks want ze geven je niet het recht illegale zenders in de lucht te brengen!
reageer PiraaTechno - Gelderland - 26/12/2011 13:45 uur
Moet ff reageren op die Satfreak:Heb zelden zo'n dom a technisch commentaar gezien en dat zegt"je reactie zegt meer bla bla bla...",Je bent welkom om mijn diploma's ook te komen bekijken en daarna weten waar je over praat maar is overduidelijk NIET het geval.Bij welke vermogensgrens ligt asociaal vermogen trouwens:voortaan uit te drukken in (k)W's graag!Hoef dus ook niet te beginnen bij jouw over spiegelfrequenties,"vrije frequenties", etc..etc...Snap je waarschijnlijk ook al geen reet van!Bah..
reageer Kees - Zuid-Holland - 26/12/2011 12:49 uur
Nou hier heeft de 92.3 juist last van de 92.6 Lopik. Lopik stoort harder dan de paar kerstradio's die amper te ontvangen zijn. Verder gaat 0.3Mhz prima als je maar een goede tuner het.
reageer H. van Sujlekom - Rotterdam - 26/12/2011 11:32 uur
In rotterdam hooren de ether piraten al sinds 1985 al tot het verleden. Maar in het noorden des lands is blijkbaar anders. Kreeg toen FL.300.00 boeten en al mijn platen pleite dus voor mij nooit meer.
reageer H. van Sujlekom - Rotterdam - 26/12/2011 11:32 uur
In rotterdam hooren de ether piraten al sinds 1985 al tot het verleden. Maar in het noorden des lands is blijkbaar anders. Kreeg toen FL.300.00 boeten en al mijn platen pleite dus voor mij nooit meer.
reageer de egoïst - Tiel - 26/12/2011 11:14 uur
@ Satfreak - Groningen - 25/12/2011 19:57 uur "Asociaal hoge vermogens en inferieure technische kennis. U bent welkom mijn MTS en HTS dilpoma`s te komen bewonderen. De kennis uit mijn piratentijd heb ik als CDS dealer nog vaak mogen gebruiken, als mijn collega "dealers" hun storingen niet op konden lossen. In de jaren 80 waren meestal zenders als Keizerstad en Co voorzien van hogere vermogens. Wij kwamen niet verder als 10-15 km in de omtrek.
reageer bas - v - 26/12/2011 10:49 uur
@satfreak , duidelijk dat jij niet echt weet waar je over praat en eigenlijk is het triest voor jou dat je nooit het piraten virus hebt gekregen. Kan het je aanraden om eens te gaan luisteren misschien knap je daar van op
reageer Johan - Purmerend - 26/12/2011 10:46 uur
Onze muziek. Ik lees deze woorden toch echt van Freddie. Onze muziek. Met andere woorden dat hele gedoe rond de radiopiraat van tegenwoordig gaat om zelfverheerlijking. Dat blijkt ook wel uit de absurd hoge vermogens waar de heren op dit moment mee denken te moeten uitzenden. De omgeving waar men uitzendt is niet meer voldoende. Nee het moet de hele provincie zijn, sterker nog gewoon half Nederland. En wanneer hoort een vreet en zuip toko bij een piraat? De heren hebben het aan zichelf te danken
reageer Satfreak - Groningen - 26/12/2011 10:29 uur
@lauw, je lijkt er geen barst verstand van te hebben. @etherfreak, je reactie zegt meer over jezelf dan over mij.
reageer Tax - Nieuwegein - 26/12/2011 09:59 uur
ben het volledig met Fred eens. hier in het midden van het land waar ik vanaf mijn huiskamer uitkijk op de grootste stoorzender vind ik alleen maar spiegels van de grote zenders die dus een hoop bijproducten genereren. en de heren piraten die met grote vermogens werken hebben idd vaak een betere goedgekeurde zender. ben zelf ook een oud etherpiraat en wij zijn diverse malen gepakt om de reden dat wij storing veroorzaakten terwijl we zenders hadden die waren afgeregeld op professionele wijze
reageer freddie - drenthe - 26/12/2011 03:01 uur
Jarco, ik lach me te barsten, om deze onnozele berichtgeving, luister zelf is naar de radio, het barst van de piraten, hahahahaha, succes jongens, die onze muziek nog wel in ether durven te draaien
reageer freddie - drenthe - 26/12/2011 03:01 uur
Jarco, ik lach me te barsten, om deze onnozele berichtgeving, luister zelf is naar de radio, het barst van de piraten, hahahahaha, succes jongens, die onze muziek nog wel in ether durven te draaien
reageer lauw - Goeree Overflakkee - 26/12/2011 01:23 uur
En ook wat betrefd dat legale en commercieele zenders weggedrukt worden is vaak onzin , en de commercieele zenders zitten vaak nog op 2 frequenties ook wordt het tijd 1 frequentie voor hun met meer vermogen schilt gelijk weer wat bandbreedte die overblijft. Dat is mijn mening, en daar moeten jullie het mee doen groetjes aan allen fijne kerst verder.
reageer lauw - Goeree Overflakkee - 26/12/2011 01:22 uur
En ook wat betrefd dat legale en commercieele zenders weggedrukt worden is vaak onzin , en de commercieele zenders zitten vaak nog op 2 frequenties ook wordt het tijd 1 frequentie voor hun met meer vermogen schilt gelijk weer wat bandbreedte die overblijft. Dat is mijn mening, en daar moeten jullie het mee doen groetjes aan allen fijne kerst verder
reageer lauw - Goeree Overflakkee - 26/12/2011 01:15 uur
Etherpiraten legaal dat willen ze nou juist niet , het gaat die mannen toch ook om het avontuur, En wat betrefd het horecageld dat is in Zuid Holland niet aan de orde.
reageer Johnny - Klazienaveen - 26/12/2011 00:19 uur
excuus voor 2 x plaatsen
reageer Johnny - Klazienaveen - 26/12/2011 00:17 uur
Grootste kolder bericht wat hier staat, heb nog net zoveel stations op mijn ontvanger als andere jaren. Er zijn enkelen aangesproken, dat klopt idd, maar dat het rustiger is dan andere jaren is echt een uit de duim gezogen verhaal. Wel geteld vandaan meer dan 20 illegale stations mogen ontvangen uit alle streken van ins kikkerlandje. Heren piraten stations heel veel succes gewenst, zorg wel dat je schoon en vrij aan de band zit. Fijne dagen en een gezond 2012 aan een ieder die hier meeleest.
reageer Johnny - Klazienaveen - 26/12/2011 00:16 uur
Grootste kolder bericht wat hier staat, heb nog net zoveel stations op mijn ontvanger als andere jaren. Er zijn enkelen aangesproken, dat klopt idd, maar dat het rustiger is dan andere jaren is echt een uit de duim gezogen verhaal. Wel geteld vandaan meer dan 20 illegale stations mogen ontvangen uit alle streken van ins kikkerlandje. Heren piraten stations heel veel succes gewenst, zorg wel dat je schoon en vrij aan de band zit. Fijne dagen en een gezond 2012 aan een ieder die hier meeleest.
reageer etherfreak - CooberPedy - 25/12/2011 22:15 uur
Satfreak: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ik zou zeggen: boter bij de vis.
reageer Satfreak - Groningen - 25/12/2011 21:58 uur
@etherfreak, je praat overduidelijk voor eigen parochie en probeert kennelijk je eigen, illegale straatje schoon te vegen. Maar de feiten wijzen anders uit. Jij vindt kennelijk dat de brutalen de halve wereld mogen hebben, en probeert wat krom is, recht te praten door een schop richting Den Haag te geven. Maar ondertussen heb jij wel heel veel boter op je hoofd! Je hebt niet het recht andere zenders te storen waar ook heel veel mensen plezier aan beleven!!
reageer Van Dijk - Friesland - 25/12/2011 21:26 uur
Onderstaande geeft aan: 92.6MHz-92.2MHz = 0.4MHz afstand. Piraten zenders maken er 0.3MHz van en dat geeft heel veel storing. 0.5MHz is voldoende afstand mits de frequentie zwaai en goede zender heeft. Op een autoradio stoort het minder snel omdat een dergelijk radio gebruikt van zgn. narrow functie, de dynamiek neemt dan af en de ontvangst wordt smalbandiger. De geluidskwaliteit neemt dan af, maar je hebt dan geen storing. Piraten zenders menen dat 0.3MHz in zo een geval dan wel geoorloofd is.
reageer Van Dijk - Friesland - 25/12/2011 21:23 uur
Vervolg: De inzetbaarheid van de frequentie Lingewaal 92,2 MHz (“Reserve LO” bestemming) is getoetst. Deze blijkt nauwelijks voordeel te bieden en stoort licht op Lopik 92,6 MHz. Om die reden is gekeken of er een aanpassing mogelijk was. Die is gevonden in het verschuiven van de frequentie naar 92,1 MHz, opgesteld in Asperen. Er is dan meer vermogen mogelijk en de storing op Lopik verdwijnt. Bron: http://radio-tv-nederland.nl/zerobase/Hvs%20097673%20HM-gr-BNT%20onderzoek%20LO%20LekWaalFM.pdf
reageer Van Dijk - Friesland - 25/12/2011 21:21 uur
De piraten zenden op 0,3 MHz afstand tegen publieke omroepen aan. Zo zijn de frequenties 95.9 en 98.1 erg populair in delen van Overijssel. Dat is vlak naast 3FM (96.2)of Radio 1 (98.4) die beide vanuit de zendtoren in Markelo uitzenden. Een afstand van 300 kHz is volgens de frequentieplanners van Zerobase alleen mogelijk als de zenders vanuit dezelfde mast uitzenden en ongeveer dezelfde veldsterkte neerzetten. Dat is nodig om te voorkomen dat een sterke zender op radio’s de signalen wegdrukken.
reageer Van Dijk - Friesland - 25/12/2011 21:20 uur
http://www.waldnet.nl/nieuwsreacties.php?nid=35675 De Vrije Piraten stoorden het signaal van Radio 2 en 3FM. Echter zij zenden gelijk nadat ze opgepakt waren alweer uit vanaf een andere locatie.
reageer etherfreak - CooberPedy - 25/12/2011 21:09 uur
Satfreak, je weet niet waar je over praat in deze. De muziek die wordt gedraaid is dus nooit legaal te luisteren in de ether.Dat is punt 1.Het is niet achterhaald gezien de populariteit. Dat is punt 2. De ether is van iedereen maar aasgieren in Den Haag willen alles geregeld hebben en betaald zien. Aftikken, betalen en mond dicht. Nou mooi niet en hoop dan ook lang te luisteren naar goede muziek. Laat ze anders 2 frequenties vrijmaken voor deze hobby mensen die gezelligheid maken!
reageer Satfreak - Groningen - 25/12/2011 19:57 uur
"Dankzij" etherpiraten worden reguliere zenders regelmatig de ether uitgeblazen. Asociaal hoge vermogens en inferieure technische kennis. Blij dat ze worden aangepakt! Er zit genoeg legaals en Nederlandstalig op de FM. De piraten geven zelf toe dat het in eerste instantie om de kick gaat. En misschien om het horecageld. Voor de luisteraars is er genoeg legaals.Piraterij is achterhaald.
reageer Fred - Tiel - 25/12/2011 19:52 uur
Het AT en jullie moeten eens ophouden met de middeleeuwse berichtgeving omtrent dit onderwerp, de door de piraten gebruikte hoog vermogen zenders zijn gewoon duitse fabriekszenders die goedgekeurd zijn en vaak "schoner" zenden dan die italiaanse bagger die nozema masten in de fik steekt! Dus niks storing in het midden van Nederland staat de grootste stoorzender , kan 'm hier vandaan zien.
reageer Rodie van Drongelen - Zwijndrecht - 25/12/2011 19:51 uur
En weer een bericht waar de media de etherpiraat de grond in boort. Kap der eens mee. En er zijn genoeg etherpiraten actief, dit bericht slaat nergens op!
reageer henk - drenthe - 25/12/2011 19:39 uur
Ik vind dat etherpiraten legaal moeten mogen uitzenden. Voor de muziek die deze zenders uitzenden is nog veel belangstelling! Ook menig artiest is groot geworden door de etherpiraat. Vandaag nog even gekeken op de radio. Toch nog zo:n 15 piratenzenders gevonden. Zelf heb ik dit zeer lang gedaan. soms doe ik het nog wel eens laten ze het legaal maken

Naam


Woonplaats


E-mail


Reactie

karakters nog beschikbaar

Type de code over:


17 mei
Tennistoernooi Roland Garros toch in 3D op Eurosport >
VRT Canvas in teken van F1-courreur Ayrton Senna >
VPRO en NTR brengen Grote Geschiedenis Quiz >
Ikea introduceert meubel met geïntegreerde tv en bluray >
Veel overnamekandidaten Brabant 10 >
16 mei
Telfort Interactieve TV ook via Reggefiber glasvezel >

Nu in Totaal TV
 
SBS Broadcasting | Colofon | FAQ | Adverteren | Gebruiksvoorwaarden | Algemene spelvoorwaardenAlgemene voorwaarden | Privacyverklaring | Vacatures | Mobiel | Contact