Home
 
 
HomeSatellietDigitenneIPTVKabel TV
hometvgidsnieuwsfaqtestsfrequentiesspecialsinterviewsabonnee worden
 
 
Doe mee en win! border=
Doe mee en vul hier in!
2X2 KAARTEN CESAR MILLAN LIVE
Cesar Millan geeft op 21 mei een show in Ahoy en biedt daar waardevolle tips en handvatten om ervoor te zorgen dat een hond kalm blijft. Totaal TV mag 2x2 kaarten voor deze liveshow weggeven
Doe mee aan deze actie
Toon me alle acties »
 
vorigevolgende nieuwsoverzicht
10 februari Geschreven door: Jan-Hein Visser
Publieke omroep verreweg bestbekeken

Publieke omroep verreweg bestbekeken

The Winner is trok gisteren op SBS 6 niet het door de makers zo gewenste aantal van meer dan een miljoen kijkers, maar toch ruim 800.000. De publieke omroep is absolute winnaar. Wie is de Mol scoorde het dubbele.

De Elfstedenkoorts die tijdelijk vooral bij de media toesloeg, leverde de publieke omroep ook duidelijk winst op. Zo werd op woensdagavond het speciale Elfstedenkoorts-programma op RTL 4 voor een primetime programma en voor doen van die zender tamelijk slecht bekeken want dit bleef onder de 800.000 kijkers steken. Enkel de de soap GTST en het RTL half acht nieuws (met daarbij de Elfsteden persconferentie) wisten met de publieke omroep te concurreren. Het NOS Journaal scoorde met diezelfde persconferentie toch een paar honderdduizend kijkers meer dan RTL.

Ondanks de record-kijkcijferberichten waar RTL over januari mee naar buiten kwam, was het de vorige januarimaand ook nog altijd de publieke omroep die veruit het best bekeken werd. De drie publieke omroepen behaalden in de maand januari over de gehele dag samen een gemiddeld marktaandeel van 33,6 procent. De zenders van RTL Nederland behaalden in deze maand een marktaandeel van 24,8 procent, de SBS-zenders kwamen uit op 14,2 procent. Een verbreking van het alltime kijkrecord, in 1997 zat zo'n 80% van de bevolking een deel of de gehele Elfstedentocht lang aan de buis gekluisterd, zit er vrijwel zeker voorlopig niet meer in. IJdele hoop op een doorzetten of snelle terugkeer van het winterweer kan worden opgegeven.


 
(2 reacties)
reageer Pieter - Den Helder - 10/02/2012 23:24 uur
Als er al iets van de commerciëlen wordt gekeken, wat hier nauwelijks het geval is, wordt het opgenomen. Dan duurt zo'n programma in eens 30% korter!
reageer Peter - heemstede - 10/02/2012 14:06 uur
Vind je het gek? Wie zit er nou nog te wachten op reclame onderbrekingen van 8 minuten en nog eens allerlei promo's. Je bent dan toch helemaal de draad van programma of film kwijt zeg.

Naam


Woonplaats


E-mail


Reactie

karakters nog beschikbaar

Type de code over:


17 mei
Tennistoernooi Roland Garros toch in 3D op Eurosport >
VRT Canvas in teken van F1-courreur Ayrton Senna >
VPRO en NTR brengen Grote Geschiedenis Quiz >
Ikea introduceert meubel met geïntegreerde tv en bluray >
Veel overnamekandidaten Brabant 10 >
16 mei
Telfort Interactieve TV ook via Reggefiber glasvezel >

Nu in Totaal TV
 
SBS Broadcasting | Colofon | FAQ | Adverteren | Gebruiksvoorwaarden | Algemene spelvoorwaardenAlgemene voorwaarden | Privacyverklaring | Vacatures | Mobiel | Contact