Nieuws

Nieuwsoverzicht

29 februari 2012
Walking Dead zender Fox Life zender van de maand bij Ziggo en Caiway

Walking Dead zender Fox Life zender van de maand bij Ziggo en Caiway

Fox Life is in maart bij Caiway en Ziggo de zender van de maand en is dan voor iedereen te zien. UPC heeft in maart een andere zender van de maand: het nieuwe Comedy Central Extra.

FOXlife is als zender van de maand in maart bij Ziggo te zien via kanaal 12 en bij Caiway op kanaal 19. Prominente programma's van de zender zijn The Simpsons, Being Human (seizoen 4 is nu gestart), maar ook de zombie serie The Walking Dead. Intussen is op de zender het vervolg van seizoen 2 van The Walking Dead in première gegaan, vlak na de Amerikaanse premièredatum.

De resterende afleveringen in maart volgen wederom de angstaanjagende ervaringen van de groep overlevenden die tegen vleesetende zombies strijdt. Een derde seizoen is in voorbereiding en daarvoor is een speciale online casting gehouden in onder meer Nederland. Op woensdag 14 maart vindt deze zombie auditie in de V.S. plaats. Uiteindelijk wint één van de internationale finalisten een glorieuze zombierol in het aankomende derde seizoen van ‘The Walking Dead’.
Geschreven door: Jan-Hein Visser

 
  • Koffieleut - Krimpen aan den IJssel - 01/03/2012 07:26 uur
    Zo goed is het nou ook weer niet te zien op dat "Showroom" kanaal van Caiway. Een relatief klein venster waarin het programma draait en voor de rest reclame voor Caiway erom heen. Heb nooit begrepen waarom de zender van de maand bij Caiway niet normaal te bekijken is. Ik weet niet hoe het bij Ziggo is?

  • Reageer

    karakters nog beschikbaar



    Recent nieuws

    Doe mee en win

    *

    Win een prachtig dvd-pakket

    Weet u welke televisieserie we met deze tekening bedoelen? Dan maakt u kans op een prachtig dvd-pakket, met daarin Kill Bill, Kick-Ass, New Kids Turbo én Saw I, II, III, IV, V, VI.

    Interview

    Nu in Totaal TV

    Cover In dit nummer onder andere een interview met Rob Kamphues over zijn nieuwe programma Rapport voor mijn ouders. Ons coververhaal gaat over het grappige An Idiot Abroad van Discovery Channel en we geven onder andere vijf keer de dvd van Jack Reacher weg!