Duitse teletekst informeert kijker over analoge uitschakeling.
In Duitsland gaan enkele grote omroepen de kijker via een speciale teletekst pagina informeren over de omschakeling van analoog naar digitaal. Veel kijkers blijken namelijk helemaal niet te weten naar wat soort signaal ze momenteel eigenlijk kijken.
24 augustus 2010
comments 0

In April 2012 zullen alle Duitse omroepen hun analoge uitzendingen via de satelliet stopzetten en daarom worden er nu al campagnes voorbereid om de kijker hier op voor te bereiden. Het blijkt echter dat veel tv-kijkers geen flauw benul hebben van het feit óf ze analoog of digitaal televisie kijken.
Daarom zal vanaf 3 september (bij de start van de Internationale Funk Ausstellung) een speciale teletekstpagina in het leven worden geroepen. Hierop wordt de kijker dan geïnformeerd over het soort signaal (analoog of digitaal) dat momenteel wordt ontvangen. Het zal daarbij gaan om Teletekst pagina 198, op de zenders ARD, ZDF, Bayerisches Fernsehen, Sat 1, Pro Sieben en RTL Television.
ARDZDFSAT1RTL










