Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Interviews

    Jeroen van der Boom

    Lotto Weekend Miljonairs

    Gijsbert de Fokkert
    12 maart
    Jeroen van der Boom
    Na Gordon, Jan Smit, Frans Bauer en Gerard Joling krijgt ook Jeroen van der Boom zijn eigen tv-programma.

    De sympathieke zanger wordt de presentator van Lotto Weekend Miljonairs. "Om eerlijk te zijn, had ik mijn ambitie om presentator te worden tien jaar geleden laten varen”, bekent de 38-jarige Nijmegenaar. "Maar tijdens The Voice begon het toch te kriebelen. Daar vroeg John de Mol op een gegeven moment: ‘Ben je in voor actie?’ Tja, tegen Weekend Miljonairs kun je geen nee zeggen, dat is de moeder van programma’s als Miljoenenjacht of Deal or no Deal.” Van der Boom wil zichzelf blijven in de spelshow. "Ik ga niet plots in driedelig pak zitten of zo, maar gewoon in mijn leren jasje. Vrienden zeiden: ‘Jij bent zo’. Daar valt niets tegenin te brengen!”

    Less is more
    Het format van Lotto Weekend Miljonairs wordt door de bedenkers angstvallig bewaakt. "Spanning maakt of breekt deze spelshow. Voor Lotto Weekend Miljonairs geldt echt less is more.” Toch heeft de kennisquiz een flinke opfrisbeurt gehad. Zo mag de kandidaat over de eerste twee vragen ‘slechts’ vijftien seconden doen, zodat er snel door de makkelijke antwoorden kan worden gegaan. Daarnaast krijgen kandidaten bij sommige vragen een muziekfragment te horen. Tot slot heeft een aantal vragen een relatie met het leven van de kandidaat. Wie was bijvoorbeeld premier in het geboortejaar van de deelnemer? "Ik weet zelf best wel wat, maar ik wil de antwoorden niet van tevoren weten, daar ben ik heel stellig in. Ik zou het de kandidaten namelijk zó vertellen. Je ziet het aan mijn kop of ik iets klote of fantastisch is!”

    Lees hier het interview met Jeroen over Bloed, zweet & tranen
    Lees hier het interview met Jeroen over Wedden dat ik het kan!
  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)