Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Interviews

    Maisie Williams

    Game of Thrones

    Gijsbert de Fokkert
    31 maart
    Maisie Williams

    In het langverwachte tien afleveringen tellende vierde seizoen van de epische fantasyserie Game of Thrones maakt niet alleen Carice van Houten haar opwachting, ook Michiel Huisman heeft een vaste gastrol bemachtigd.

    Barack Obama kreeg de primeur: hij mocht als allereerste de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Game of Thrones bekijken voordat de rest van de wereld ‘m vanavond gaat zien. De president van de Verenigde Staten zag Carice van Houten als vuurpriesteres Melisandre aan het werk, maar óók Michiel Huisman als womanizer Daario Naharis. Maisie Williams speelt in het vierde seizoen van de fabelachtige HBO-serie weer de spichtige Arya Stark. "Eigenlijk ben ik de enige zonder leger”, klaagt de zestienjarige actrice als we haar spreken. "Maar dat maakt me niet uit, ik kan het wel in m’n eentje rooien. Ik kijk ernaar uit om dit seizoen weer een hoop mensen te vermoorden!” Williams heeft een fysiek zware rol, want ze wordt in vrijwel elke aflevering opgejaagd of door elkaar gerammeld. "Ik heb nooit een saaie dag, dat klopt. Om fit te blijven, dans ik heel erg veel.”

    Twee uurtjes
    Game of Thrones wordt opgenomen in onder andere Kroatië, IJsland en Marokko. De scènes die zich binnen afspelen, komen vanuit een filmstudio in Belfast. Voor Liam Cunningham een thuiswedstrijd. "Ik woon zelf in Dublin, dus als ik in de trein stap, ben ik binnen twee uur in Westeros”, grapt de 52-jarige acteur die gestalte geeft aan Davos Seaworth. De uienridder ligt komend seizoen weer overhoop met ‘onze’ vuurpriesteres Carice. "Ik ken haar als tegenspeelster uit Black Butterflies. Ze is enorm getalenteerd en we zijn beiden blij dat we weer mogen samenwerken.”

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)