Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Voorbereiding fusie UPC en Ziggo vordert

    In de politiek en bij consumentenorganisaties maakt men zich zorgen over de voorgenomen fusie, maar de voorbereidingen van Liberty Global om Ziggo over te nemen, vorderen gestaag.
    Jan-Hein Visser
    25 februari 2014
    comments 21
     Voorbereiding fusie UPC en Ziggo vordert

    In de politiek en bij consumentenorganisaties maakt men zich zorgen over de voorgenomen fusie, maar de voorbereidingen van Liberty Global om Ziggo over te nemen, vorderen gestaag.

    Liberty Global en Ziggo maken goede voortgang in de voorbereidingen op het formele bod op het Nederlandse kabelbedrijf. Het biedingsbericht zal uiterlijk 21 april worden ingediend bij de Autoriteit Financiële Markten. De voorgenomen fusie van de twee grootste spelers in kabelland deed eerder deze maand veel stof opwaaien.

    Overname Ziggo gaat vrijwel zeker door

    De kans dat de overname kan doorgaan, is groot, want de bedrijven zijn geen concurrenten van elkaar en in hun eigen regio de enige aanbieder op de kabel. Beide bedrijven ondervinden concurrentie van aanbieders op andere infrastructuren. Toch is er veel kritiek te horen. Zo wil KPN dat de kabel open gaat omdat hun netwerk dat ook is. De Consumentenbond maakt zich dan weer zorgen over de gevolgen voor de klanten van met name Ziggo. Liberty Global, het moederbedrijf van UPC, maakte eind januari bekend Ziggo over te willen nemen voor 34,53 euro per aandeel. Een bod dat Ziggo waardeert op zo'n 10 miljard euro, maar dat volgens analisten juist tegenviel.

    ZiggoLiberty GlobalUPCfusieovernameaandelenAFMConsumentenbond

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)