Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    1,6 miljoen kijkers zien vertrek Sumera uit X Factor

    X Factor is gisteravond bekeken door 1.663.000 mensen. Daarmee staat het programma van RTL 4 weer bovenaan.
    15 mei 2010
    comments 0
    1,6 miljoen kijkers zien vertrek Sumera uit X Factor
    X Factor is gisteravond bekeken door 1.663.000 mensen. Daarmee staat het programma van RTL 4 weer bovenaan.

    Volgens De Telegraaf hield het vertrek van kandidate Sumera de kijkers bezig. Een aantal BN'ers vond het een schande dat de zangeres werd weggestemd. Naar de uitslag van deze stemming keken 1.306.000 mensen.

    De TV Kantine (RTL 4) scoorde ook weer uitstekend met een derde plaats en 1.336.000 kijkers. Op een tweede plaats stond het NOS Journaal met 1.563.000 kijkers. De Nederland 1-programma's André Rieu (ruim 1,2 miljoen kijkers), Pauw & Witteman (ruim 1,1 miljoen) en Flikken Maastricht (ruim 1,1 miljoen) staan op plek 5 tot en met 7. De TV Show op Reis had eveneens veel belangstellenden: 1.011.000.

    De finale van De Nieuwe Uri Geller kon niet veel kijkers boeien. Naar de finaleshow keken 684.000 mensen. Wel stemden meer kijkers af op de uitslag van de show: 942.000.

    Bron: Stichting Kijkonderzoek.




    X FactorSumeraRTL 4kijkers

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Emma Wortelboer

      Wortelboer en Van Rossem

      Emma Wortelboer en Maarten van Rossem gaan nog één seizoen met elkaar op pad om hun generatiekloof op de proef te stellen.
      Reacties0 reactie(s)