Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    192TV ook voor alle klanten KPN

    Ook alle Nederlanders die bij KPN het tv-product Interactieve TV kopen, kunnen gedurende de laatste dagen van het jaar naar 192TV kijken.
    Jarco Kriek
    3 december 2019
    comments 0
    192TV

    192TV is de populairste uit Nederland afkomstige muziekzender. Op de zender zijn videoclips te zien uit onder meer het zeezendertijdperk waarin onder meer Radio Veronica een belangrijke rol speelde. 192TV wordt door KPN in het aanvullende tv-pakket Pluspakket aangeboden. Maar van 19 december tot en met 2 januari kunnen alle klanten met Interactieve TV naar de feestelijke programmaring van 192TV kijken. Dit wordt door Bert van Breda van 192TV aan Totaal TV bevestigd. Ziggo kondigde gisteren aan de muziekzender in december aan alle digitaal kijkende klanten te leveren.

     

    192TV tijdens feestdagen

    Tijdens de kerstdagen zijn enkele speciale – overigens jaarlijks terugkerende – hitlijstprogramma’s op 192TV te bekijken. Dit zijn onder meer Kerst Top 40, Top 192 en Tipparade 100. Behalve KPN en Ziggo is de feestdagenprogrammering van 192TV ook bij de meeste andere tv-aanbieders te bekijken. Dit omdat de muziekzender bij hen in het basispakket is opgenomen. Uitzonderingen zijn T-Mobile en Delta. Bij deze aanbieders is 192TV onderdeel van een aanvullend tv-pakket. Onbekend is of deze twee aanbieders gedurende de feestdagen voor iedere abonnee openstellen.

    192TVmuziekkerstkerstmisTop 192Kerst Top 40KPNInteractieve TV

    Reacties

  1. TV-TIP Last Christmas

    Last Christmas
    Net5 om 20:30 uur
    Hoewel ze weinig met Kerst heeft, zit Kate (Emilia Clarke) er continu middenin. Ze werkt in een winkel die het hele jaar door kerstspullen verkoopt. Logisch dus dat ze het er niet naar haar zin heeft. Daar komt verandering in als de charmante Tom (Henry Golding) de winkel binnenstapt. Hij leert Kate weer van het leven en Kerst te genieten.

    TV-TIP Het grote 30 tellen tv-toernooi

    Het grote 30 tellen tv-toernooi
    NPO 1 om 20:33 uur
    Water links van Nederland! De eerste mensen op aarde! De vorige president van de Verenigde Staten! In Het grote 30 tellen tv-toernooi, zeg maar de tv-variant van het immens populaire spel 30 Seconds, zetten Isa Hoes, Jochem van Gelder en Berget Lewis zich, met versterking van familieleden, in voor het Liliane Fonds. Welk team weet binnen dertig tellen de meeste antwoorden te verzamelen? Giovanca Ostiana en Bert van Leeuwen presenteren.

    Interview

    • *

      Eva Laurenssen

      Dertigers

      Dramaserie Dertigers sluit het jaar af met een knal, in de vorm van een heuse kerstspecial. Is dit echt het afscheidsfeestje? We vragen het aan Eva Laurenssen, gezicht van het eerste uur.
      Reacties0 reactie(s)