Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    538 Koningsdag live op SBS6 en TV538

    538 Koningsdag in Breda is niet alleen op Radio 538 live te horen. Ook op tv kan de hele dag naar het muziekspektakel in Breda live gekeken worden. Dit kan via de Talpa Network-zenders SBS6 en TV538.
    Jarco Kriek
    26 april 2019
    comments 1
    538 Koningsdag live op SBS6 en TV538
    Foto ANP

    Het meest complete live tv-verslag is op TV538 te zien. Op deze tv-zender kan van 12.00 tot 22.00 uur live naar 538 Koningsdag gekeken worden. TV538 is bij veel Nederlandse tv-aanbieders in het zenderaanbod opgenomen. Bij enkele daarvan moet een aanvullend abonnement gekocht worden om naar deze zender te kunnen kijken. Dit is onder meer bij Ziggo het geval waar TV538 onderdeel van het Ziggo Movies & Series XL-zenderaanbod is. Ziggo plaatst echter TV538 vanaf 27 april tot en met 31 mei in het etalagekanaal waardoor deze zender voor iedere digitale klant beschikbaar is. Concurrent KPN voegde TV538 op 2 april aan het zenderaanbod toe. Hierdoor kunnen in Nederland op Koningsdag meer dan 6 miljoen Nederlandse huisgezinnen naar TV538 kijken.

     

    SBS6

    Op het open net-kanaal SBS6 is 538 Koningsdag van 12.00 tot 17.00 uur live te zien. SBS6 is bij alle Nederlandse distributeurs na het kopen van het goedkoopste tv-abonnement zichtbaar. Bij zowel SBS6 als TV538 worden optredens afgewisseld met sfeerimpressies en interviews met artiesten. Ook zijn op beide zenders reclameonderbrekingen in de programmering gepland.

    538Radio 538TV538SBS6538 Koningsdag538KoningsdagKoningsdagtvtelevisieradioTalpaTalpa RadioTalpa Network

    Reacties

  1. TV-TIP Find It, Fix It, Sell It

    Find It, Fix It, Sell It
    Discovery Channel om 19:30 uur
    Wat de American Pickers doen in Amerika, doen Henry Cole en Simon O’Brien aan de overkant van Het Kanaal. De energieke Britten reizen stad en land af en gaan in muffe schuurtjes en bedompte kelders op zoek naar vergeten spulletjes die ze op hun eigen unieke wijze kunnen pimpen en voor de hoofdprijs kunnen verkopen.

    TV-TIP Hunted VIPS

    Hunted VIPS
    NPO 3 om 20:25 uur
    Terwijl het oliedomme gedrag van de vloggende zangeres Famke Louise en haar vriend, de niet veel slimmere oud-profvoetballer Denzel Slager, hen al binnen 24 uur in de armen van de hunters dreef, loopt een aantal bekende koppels nog vrij rond. Zij proberen tijdens de finale het extractiepunt te bereiken voordat ze alsnog in de kladden worden gegrepen. Zijn ze op tijd?

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)