Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Aandacht voor HDTV bij Kassa

    Felix Meurders besteedde in de meest recente aflevering van het consumentenprogramma Kassa aandacht aan HDTV en ging in op de actualiteit.
    Jan-Hein Visser
    10 maart 2008
    comments 0
    Aandacht voor HDTV bij Kassa
    Felix Meurders besteedde in de meest recente aflevering van het consumentenprogramma Kassa aandacht aan HDTV en ging in op de actualiteit.

    In de Kassa-uitzending voerde Meurders een vraaggesprek met Hardware.info over de voor- en nadelen van HDTV-schermen. Wie een nieuwe tv koopt komt tegenwoordig onherroepelijk voor de keuze te staan: wordt het LCD of plasma? Daarnaast is er nog eens de keuze tussen HD Ready en Full HD. Wat is het nut van al die geavanceerde schermen en waar moet men op letten? Zo legt Kassa uit wat er is veranderd in het aanbod op gebied van DVD-spelers, wat HDTV eigenlijk is en wat de voordelen er van zijn.
     
    De conclusies waren onder meer dat zo'n scherm eigenlijk alleen tot zijn recht komt met digitale tv via de schotel of de kabel.

    Ook werd geconcludeerd dat Digitenne in combinatie met HDTV geen optie is. KPN is voorlopig niet in staat om HDTV aan te beiden omdat er geen bandbreedte voor is in de ether. Wellicht dat dit in de toekomst wel mogelijk wordt wanneer DVB-T2 zou worden geïntroduceerd als opvolger van de huidige DVB-T standaard.

    Bekijk hier het item vanaf minuut 21.30.
    KassaFelix MeurdersHardware.infoHDTVLCDplasmaHD ReadyFull HDDigitenne

    Reacties