Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Aandeelhouders aan zet bij afronding overname Ziggo

    Nu de Europese Commissie toestemming heeft gegeven voor de overname van het Nederlandse kabelbedrijf Ziggo door het Britse mediabedrijf Liberty zijn de Ziggo-aandeelhouders aan zet.
    Jarco Kriek
    11 oktober 2014
    comments 1
    Aandeelhouders aan zet bij afronding overname Ziggo
    Foto: ANP

    Nu de Europese Commissie toestemming heeft gegeven voor de overname van het Nederlandse kabelbedrijf Ziggo door het Britse mediabedrijf Liberty zijn de Ziggo-aandeelhouders aan zet.

    Liberty Global wil uiteindelijk minimaal tachtig procent van de aandelen Ziggo in bezit krijgen voordat het de overname wil effectueren. De Raad van Commissarissen van Ziggo en de meerderheid van de aandeelhouders hebben zich eerder al voor een overname in een algemene aandeelhoudersvergadering uitgesproken. Aandeelhouders kunnen na de goedkeuring van de Europese Commissie nu tot 4 november hun stukken aan Liberty Global aanbieden. Bij voldoende deelname kan de juridische formaliteit begin december Ziggo in handen van Liberty Global zijn. Tot dat moment blijft Ziggo als zelfstandig bedrijf werken en verandert er niets voor klanten.

    Liberty GlobalZiggoUPCovernameaandelenbeursovernamebodkabelfusieEuropese Commissiemededingingmededingingsautoriteit

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Jongens

    Zappbios: Jongens
    NPO 3 om 15:35 uur
    Na de dood van hun moeder wonen Sieger en zijn oudere broer Eddy samen met hun vader Theo. Eddy wil graag motorcrossen, maar dat mag niet van zijn bezorgde vader. Sieger doet fanatiek aan atletiek. Bij de trainingen ontmoet hij hoogspringer Marc. Terwijl om hem heen nieuwe liefdes openbloeien, ontdekt ook Sieger de liefde.

    TV-TIP Stand van Nederland

    Stand van Nederland
    NPO 2 om 22:35 uur
    Sam Hagens en Josse de Voogd lopen door het Zeeuwse Zuid-Beveland, van de gemeente Goes naar de gemeente Reimerswaal. Geloof, traditie en gemeenschapszin zijn hier nauw verweven met het dagelijks leven. Maar hoe vertaalt dit zich naar de politieke keuzes van vandaag?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)