Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nieuw marktonderzoek ACM door fusie Ziggo en Vodafone

    Autoriteit Consument & Markt (ACM) gaat een nieuwe analyse voor de markten voor consumenten en zakelijke diensten maken. Aanleiding is de fusie van Ziggo en Vodafone.
    Jarco Kriek
    22 september 2016
    comments 2
    Nieuw marktonderzoek ACM door fusie Ziggo en Vodafone
    Foto ANP

    De fusie van Ziggo en Vodafone is onder voorwaarden door de Europese Commissie goedgekeurd. Reden voor ACM om een aantal vooronderzoeken aan te kondigen die uiteindelijk moeten gaan leiden tot een nieuwe marktanalyse voor zowel de consumenten - als zakelijke markt. ACM wil op deze manier inschatten wat de effecten zijn als de fusie tussen beide bedrijven voltooid is.

     

    Onderzoek naar regulering Ziggo kabel

    ACM denkt dat de fusie van Ziggo en Vodafone voor verandering op de Nederlandse markt gaat zorgen. Aan marktpartijen wordt nu gevraagd welke vragen zij belangrijk vinden om in het uiteindelijke onderzoek beantwoord te zien. ACM heeft bij het vooronderzoek een extern bureau ingehuurd. Geïnteresseerde marktpartijen kunnen tot en met 14 oktober op het verzoek van ACM reageren. In de marktanalyse wordt onder meer naar regulering van de netwerken gekeken. Daarbij wordt wederom gekeken of het wenselijk is dat het kabelnetwerk van Ziggo voor concurrenten opengesteld moet worden. Daarbij wordt tevens gekeken naar technologische ontwikkelingen die het openstellen van netwerken vereenvoudigen. Om het Ziggo kabelnetwerk te kunnen reguleren, dient er wel een Europese wetswijziging plaats te vinden.

    ZiggoLiberty GlobalVodafoneVodafone NederlandVodafone Thuisfusiejoint venturejoint-ventureACMAutoriteit Consument & MarktEuropese CommissiemededingingsautoriteitEuropakabeltelecomopen kabelKPNTele2

    Reacties

  1. TV-TIP Droomland Koerdistan

    Droomland Koerdistan
    NPO 2 om 23:00 uur
    Maila Ahmad begint haar zoektocht bij de Koerdische diaspora in Europa. In Stockholm ontdekt ze hoe sterk het verlangen naar Koerdistan blijft leven, ook onder haar eigen generatie. Ze ziet hoe kunstenaars en bezoekers samen een groot festival omvormen tot een gedroomd Koerdistan. Maar hoe Koerdisch voelt Maila zich eigenlijk zelf? Na het afscheid van haar bezorgde ouders vertrekt ze naar het land dat ze vooral kent uit hun verhalen.

    TV-TIP NPO Doc: In Transit

    NPO Doc: In Transit
    NPO 3 om 22:10 uur
    Indigo zoekt naar een manier van leven buiten vaste genderkaders en de verwachtingen van anderen. In de ballroomscene en de queer community vindt Indigo ruimte om te experimenteren met identiteit en expressie. Ook daar ontstaan verwachtingen over hoe iemand zich identificeert en presenteert. Terwijl Indigo fysiek en mentaal verandert, groeit de behoefte om daarvan los te komen. In gesprekken met vrienden, tijdens het trainen in de fitness en op momenten van reflectie probeert Indigo steeds dichter bij zichzelf te komen.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)