Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Alle kinderzenders voor iedere klant Ziggo

    Alle kinderzenders in het aanbod van Ziggo zijn in de maand augustus door iedere klant van het kabelbedrijf te bekijken. Ziggo plaatst het kinderzenderaanbod namelijk in de etalage.
    Peter de Koning
    1 augustus 2018
    comments 2
    Alle kinderzenders voor iedere klant Ziggo
    Foto ANP

    Het lijkt het nieuwe beleid van Ziggo te zijn om niet één zender maar een volledig genre aan zenders maandelijks aan klanten voor te stellen. Het zijn allemaal zenders die bij het kabelbedrijf normaal alleen met het aanvullende televisie-abonnement Ziggo Movies & Series XL te bekijken zijn. Door het maandelijks in de etalage plaatsen van zenders probeert Ziggo meer klanten dit aanvullend abonnement te verkopen.

     

    Kinderzenders

    Tijdens de kindervakantie zet Ziggo gedurende de gehele maand augustus de zenders Cbbc, CBeebies, Disney Junior, Nicktoons, Nick Music, Nick Junior, Pebble TV, Cartoon Network, Boomerang, Baby TV, RTL Kids en NPO Zapp Extra voor alle klanten die digitaal kijken met een Ziggo Mediabox, een tv-decoder met smartcard en CI+ module open.

    ZiggoVodafoneZiggokinderzenderszenderaanbodzender van de maandtvtelevisieabonnementZiggo Movies & Series

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Margreet Beetsma

      Editie NL

      Editie NL bestaat op 7 april 20 jaar. Presentatrice Margreet Beetsma (49) over het succes van het creatieve actualiteitenprogramma: “Wij kunnen van een hoopje modder een gebakje maken.”
      Reacties0 reactie(s)