Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Anouk zingt Birds voor zes miljoen Nederlanders

    Anouk was volgens de Britten te goed voor het Eurovisie Songfestival. Bijna zes miljoen Nederlanders hebben dat met eigen ogen live op Nederland 1 gevolgd.
    19 mei 2013
    comments 0
    Anouk zingt Birds voor zes miljoen Nederlanders

    Anouk was volgens de Britten te goed voor het Eurovisie Songfestival. Bijna zes miljoen Nederlanders hebben dat met eigen ogen live op Nederland 1 gevolgd. Dat meldt de NOS.

    Dat zijn meer mensen dan de nieuwe Nederlandse koning Willem-Alexander op 30 april aan de buis wist te kluisteren. Gemiddeld keken er volgens Stichting Kijkonderzoek (SKO) 4,8 miljoen Nederlanders naar de gehele uitzending van het door de TROS uitgezonden Eurovisie Songfestival. Dat is veel meer dan de laatste finales waarin Nederland mocht meedoen. In 2003 kijken er 3,8 miljoen Nederlanders, een jaar later 3,1 miljoen. In de afgelopen jaren waarin Nederland niet aan de finale van het Eurovisie Songfestival mocht meedoen, daalde het aantal kijkers tot net boven het miljoen.

    Tellen stemmen ook goed bekeken

    Ook het tellen van de stemmen rond middernacht wist de Nederlander massaal aan het beeldscherm te kluisteren. Toen keken 5,4 miljoen mensen. Deze zagen uiteindelijk Anouk als negende eindigen. Alleen België gaf Nederland het maximale aantal punten. Denemarken werd door de vakjury en de Europese stemmende tv-kijker tot winnaar van het Eurovisie Songfestival uitgeroepen.

    Eurovisie SongfestivalESFTROSNederland 1Anoukfinaleinhuldigingkoning Willem-AlexanderSKONOS

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)