Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Apple wakkert strijd muziekstreamingdiensten aan

    Apple heeft de markt van muziekstreamingdiensten op scherp gezet. Het introduceert op 30 juni de nieuwe online muziekdienst Apple Music en gaat hiermee de strijd met Spotify aan.
    Jarco Kriek
    9 juni 2015
    comments 3
    Apple wakkert strijd muziekstreamingdiensten aan
    Foto: ANP

    Apple heeft de markt van muziekstreamingdiensten op scherp gezet. Het introduceert op 30 juni de nieuwe online muziekdienst Apple Music en gaat hiermee de strijd met Spotify en Google aan.


    Met Apple Music kunnen gebruikers onbeperkt muziek streamen en opslaan. Een abonnement gaat tien euro per maand kosten. Een speciaal familie-abonnement – waar maximaal zes gebruikers aan gekoppeld kunnen worden, kost vijftien euro per maand. De eerste drie maanden kan men de nieuwe muziekstreamingdienst gratis uitproberen. Apple Music wordt toegevoegd aan de bestaande muziek-app voor Apple iOS- en OSX-besturingsplatformen. Daarnaast is Apple Music op pc en Android-apparaten beschikbaar.

    Apple Music biedt dertig miljoen nummers

    Apple biedt vanaf het begin van de online muziekdienst een aanbod van dertig miljoen nummers. Net als bij concurrenten Spotify en Google Music kan men nummers op aan het abonnement gekoppelde apparaten opslaan en daarna zonder internetverbinding offline afspelen. Daarnaast begint Apple onder de naam Beats One een eigen online radiozender. Deze komt in honderd landen beschikbaar. Het is onduidelijk of Nederland tot deze groep landen behoort.

    AppleApple MusicmuziekstreamingmuziestreamingonlinemuzielstreamingdienstBeats OneSpotifyGoogle Play

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)