Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    BBC maakt Blue Planet II met David Attenborough

    De BBC brengt nog dit jaar een nieuwe natuurserie. Blue Planet II belooft net zo spectaculair te worden als Planet Earth II. David Attenborough verzorgt wederom het commentaar.
    Jan-Hein Visser
    20 februari 2017
    comments 0
    BBC maakt Blue Planet II met David Attenborough

    BBC 1-kijkers krijgen komend najaar wederom een fantastische natuurserie voorgeschoteld. Blue Planet II wordt het vervolg op een eerdere serie over het leven van dieren in het water. Sir David Attenborough verzorgt ondanks zijn hoge leeftijd (negentig jaar) wederom het commentaar. Hij is nog fit genoeg en zijn meeste recente serie Planet Earth II bleek voor de internationale tak van de BBC een groot succes. Blue Planet II wordt een coproductie met France Télévisions en de Duitse WDR. BBC Worldwide gaat ook deze serie wereldwijd op haar eigen kanalen uitzenden dan wel aan buitenlandse omroepen verkopen. In Frankrijk en Duitsland wordt de serie met eigen voice overs op de buis gebracht en de kans is groot dat ook Nederlandse en Vlaamse omroepen dit weer zo doen indien zij de serie aankopen.

    BBCBBC WorldwideBBC OneDavid AttenboroughBlue Planet IIFrance TélévisionsWDRPlanet Earth II

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)