Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Benelux-versie kinderkanaal JimJam

    Het internationale omroepbedrijf Chello Zone is begonnen met het leveren van een nieuw aanvoersignaal van het kinderkanaal JimJam. Deze is voor de tv-markt in de Benelux bestemd.
    Jarco Kriek
    2 maart 2013
    comments 0
    Benelux-versie kinderkanaal JimJam

    Het internationale omroepbedrijf Chello Zone is begonnen met het leveren van een nieuw aanvoersignaal van het kinderkanaal JimJam. Deze is voor de tv-markt in de Benelux bestemd.

    Het kinderkanaal begon in 2006 met uitzenden en wordt op dit moment in ruim zestig regio’s in Europa, het Midden-Oosten, Azië en Afrika uitgezonden. Het bereik van het kinderkanaal is meer dan 17 miljoen kijkers. De uitzendingen zijn in dertien talen beschikbaar. Hieronder bevindt zich ook Nederlands.

    Ook eigen programma’s

    Op JimJam kan men bekende kinderklassiekers als Bob de Bouwer, De Jakers, de avonturen van het varkentje Piggley Winks en Angelina Ballerina te bekijken. De Benelux-aanvoer bevat ook kinderseries die speciaal voor de Beneluxmarkt zijn aangekocht. Hierdoor kan men nu ook naar de kinderseries Nijntje, Kikker en Paz kijken.

    Niet alle aanbieders

    Niet alle aanbieders geven op dit moment de nieuwe Benelux-versie van JimJam door. In ieder geval bij UPC, Ziggo, Caiway, Delta Kabel en Glashart Media kan men op dit moment naar de Benelux-versie van JimJam kijken. Op termijn gaan meer aanbieders het nieuwe aanvoersignaal van JimJam gebruiken.

    JimJamkinderkanaalBeneluxZiggoUPCCaiwayDelta KabelGlashart Mediaglasvezelkabel

    Reacties