Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Bezwaren KPN-overname Reggefiber afgewezen

    De overname van glasvezelbedrijf Reggefiber door KPN is definitief. Een beroep van Vodafone tegen de overname is door de rechtbank in Rotterdam afgewezen.
    Jan-Hein Visser
    19 mei 2016
    comments 9
    Bezwaren KPN-overname Reggefiber afgewezen
    Foto: ANP
    De overname van glasvezelbedrijf Reggefiber door KPN is definitief. Een beroep van Vodafone tegen de overname is door de rechtbank in Rotterdam afgewezen.

    De rechtbank in Rotterdam heeft deze week het beroep van Vodafone tegen de vergunning voor de overname door toezichthouder ACM (Autoriteit Consument en Markten) ongegrond verklaard. De ACM stemde in 2014 in met de deal tussen KPN en Reggefiber, onder de voorwaarde het netwerk open te stellen voor concurrenten. Volgens de mededingingswaakhond had de overname zo geen nadelig effect op de concurrentie in het telecomlandschap. Ook de rechter in Rotterdam is het met die analyse eens. Reggefiber exploiteert op nationaal niveau een glasvezelnetwerk, waarop behalve KPN zelf ook derde partijen telecomdiensten kunnen aanbieden.
    KPNGlasvezelReggefiberVodafoneACM

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)