Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Boer Zoekt Vrouw richting 4 miljoen kijkers

    Ook dit jaar zijn naar relatie zoekende boeren weer een grote kijkcijferhit voor Yvon Jaspers. Boer Zoekt Vrouw is hard op weg de grens van 4 miljoen kijkers te slechten.
    Jarco Kriek
    26 oktober 2009
    comments 0
    Boer Zoekt Vrouw richting 4 miljoen kijkers

    Het is ongetwijfeld het populairste televisieprogramma op de Nederlandse televisie van de afgelopen jaren. Boer Zoekt Vrouw, het boerenkoppelprogramma van Yvon Jaspers, is ook dit jaar weer een kijkcijferhit die richting de grens van 4 miljoen kijkers aan het sluipen is.

    Gisteren boekte Boer Zoekt Vrouw zelfs een seizoenrecord wat betreft het aantal kijkers. Met 3,8 miljoen kijkers werd de stijgende lijn van de afgelopen weken doorgezet. Met de finale uitzending is het zicht lijkt het dan ook zo goed als zeker dat het programma dit jaar de grens van vier miljoen kijkers weet te slechten. Overigens was Nederland1 gisterenavond in zijn geheel zeer succesvol en zonder enige twijfel de best bekeken televisiezender. Studio Sport is weer terug bij het oude aantal kijkers dat het bord op schoot hebben, namelijk 2,9 miljoen. Het journaal (2 miljoen), Lieve Paul (1,9 miljoen) en Bij ons in de PC (1,2 miljoen) trokken allemaal meer dan een miljoen kijkers. Alleen Oorlog, het nieuwe programma van Rob Trip, op Nederland2 en Red Mijn Vakantie op SBS6 trokken gisterenavond meer dan 1 miljoen kijkers.

    Boer Zoekt VrouwStudio SportJournaalLieve PaulOorlogRed Mijn VakantiekijkcijfersNederland1Nederland2NPOSBS6

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)