Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Bram van der Vlugt als Sinterklaas bij Paul

    Paul de Leeuw haalt Bram van der Vlugt nog een keer terug op de buis want hij heeft de acteur die vele jaren de rol van Sint vertolkte uitgenodigd voor de Sinterklaasspecial van zijn show en laat daarmee duidelijk een voorkeur blijken.
    Jan-Hein Visser
    2 december 2011
    comments 0
    Bram van der Vlugt als Sinterklaas bij Paul
    Paul de Leeuw haalt Bram van der Vlugt nog een keer terug op de buis want hij heeft de acteur die vele jaren de rol van Sint vertolkte uitgenodigd voor de Sinterklaasspecial van zijn show en laat daarmee duidelijk een voorkeur blijken.

    Bram droeg officieel de staf dit jaar over aan Stefan de Walle en deze 'nieuwe Sinterklaas' maakte dan ook met achterstevoren opgezette mijter en al, vorige maand zijn opwachting met de officiële aankomst in Dordrecht. Ook treedt hij op in alle Sinterklaasjournaals en andere evenementen van de NTR.

    Paul de Leeuw heeft echter al vooraf voor rumoer gezorgd in omroepland door de 'oude Sinterklaas' in te huren voor zijn show die op zaterdagavond op Nederland 1 te zien is. En dat gaat hem ongetwijfeld goede kijkcijfers opleveren. De NTR gaf als commentaar dat er van een overgangssituatie sprake is maar de NPO wijst erop dat de énige échte Sinterklaas te zien is in het dagelijkse Sinterklaasjournaal.

    NPONTRSinterklaasPaul de LeeuwBram van der Vlugt

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)