Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    BravaNL handhaaft analoge doorgifte

    Programmaraden waarderen de programma’s van de Nederlandse cultuurzender BravaNL. Hierdoor blijft de tv-zender in grote delen van het UPC-verzorgingsgebied analoog beschikbaar.
    6 februari 2013
    comments 0
    BravaNL handhaaft analoge doorgifte

    Programmaraden waarderen de programma’s van de Nederlandse cultuurzender BravaNL. Hierdoor blijft de tv-zender in grote delen van het UPC-verzorgingsgebied deel van het analoge zenderaanbod uitmaken.

    De programmaraden van Amsterdam, Alkmaar, Hilversum, Zuid-Holland Zuid, Rotterdam, Rijnmond, Zuidoost Brabant, Gelderland Zuid, Gelderland Noord, GelreWest en Zuidoost Flevoland hebben de afgelopen weken wederom een positief en bindend advies aan UPC voor de periode juli 2013 tot juli 2014 gegeven. De programmaraad Haarlem heeft het definitieve advies op dit moment nog niet bekendgemaakt. BravaNL verwacht dat deze programmaraad zijn positief advies handhaaft.

    Klassiek, opera en ballet

    Rob Overman – programmadirecteur BravaNL – is blij met de blijvende steun van programmaraden voor zijn tv-zender: "Iets meer dan drie jaar na de start wordt BravaNL door de programmaraden kennelijk gezien als een essentieel onderdeel van het basispakket. Dat sluit naadloos aan bij ons uitgangspunt dat we klassieke muziek, opera en ballet beschikbaar willen maken voor iedereen, met de focus op ons eigen rijke klassieke muziekleven. Zonder uitzondering wordt met veel lof gesproken over de programma's en het gevarieerde aanbod."

    In basispakket UPC

    Door de analoge doorgifte is BravaNL in een groot deel van het verzorgingsgebied van UPC onderdeel van het basispakket. BravaNL wordt ook digitaal bij UPC aangeboden. In het digitale zenderaanbod maakt BravaNL echter wel onderdeel van het aanvullende Royaal- of TV Extra-zenderpakket uit.

    BravaNLBravaklassiekoperaballetUPCanaloogdigitaaldigitale televisieprogrammaraadprogrammaraden

    Reacties