Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Caiway maakt aanbod compleet

    Het aanbieden van een compleet dienstenaanbod wordt steeds belangrijker. Het is dan ook niet verwonderlijk dat EQT-bedrijfsonderdeel Caiway de komst van mobiele sim-only abonnementen heeft aangekondigd.
    Jarco Kriek
    29 maart 2019
    comments 3
    Caiway maakt aanbod compleet

    Caiway gaat drie sim-only abonnementen verkopen. De mobiele diensten worden geleverd via het netwerk van T-Mobile. De dienstenaanbieder zegt met het aanbieden van mobiele telefoon- en datadiensten aan een wens van klanten tegemoet te komen. De abonnementen worden onder de naam Caiway Mobiel verkocht. Steeds meer aanbieders van de vaste diensten tv, internet en bellen maken het aanbod met mobiele diensten compleet. Ze spelen in op de behoefte bij een groter wordende groep Nederlanders die bij een dienstenaanbieder alle diensten willen kopen.

     

    Korting bij Caiway

    Caiway-klanten die vaste diensten met het nieuwe mobiele aanbod combineren, krijgen op jaarbasis een korting die al snel tot 90 euro kan oplopen. Caiway geeft op het mobiele abonnement bij complete afname van alle diensten een korting van €2,50 per sim-only abonnement per maand als op hetzelfde adres ook vaste diensten worden gekocht. Bij het abonnement voor de vaste diensten wordt daarnaast een korting van 5 euro per maand doorberekend.

    EQTCaiwayvastmobielabonnementkortingalles-in-1tvtelevisieinternetbellentelefoniemobiele telefoonT-Mobilesim-only

    Reacties

  1. TV-TIP John Wick: Chapter 2

    John Wick: Chapter 2
    RTL 7 om 20:25 uur
    Eigenlijk wil huurmoordenaar John Wick (Keanu Reeves) met pensioen, maar dat zit er voorlopig niet in. Hij heeft nog een schuld in te lossen bij voormalig opdrachtgever Santino D'Antonio. Daarvoor moet hij naar Italië. Als blijkt dat iemand een prijs op Wicks hoofd heeft gezet, krijgt hij zijn levensgevaarlijke collega's achter zich aan.

    TV-TIP Steenrijk, Straatarm

    Steenrijk, Straatarm
    SBS 6 om 20:30 uur
    Lorraine heeft haar zaakjes prima op orde. Samen met haar dochter Merle woont ze in Istanbul, waar ze een cosmetische kliniek uit de grond heeft gestampt. Nieuw haar, een paar pronte borsten of een gezicht zonder plooien? Lorraine werkt de klok rond om de wereld er nét even wat aantrekkelijker uit te laten zien. En dat heeft haar bepaald geen windeieren gelegd. Hoe anders is dat in Leeuwarden, waar Christa en haar dochter Mandy elke dubbel moeten omdraaien.

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)