Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Canal+ wegens erotiek door Islam extremisten bedreigd

    De Franse aboneezender Canal+ is door Islamitische groeperingen met aanslagen bedreigd en wel vanwege het uizenden van porno.
    Jan-Hein Visser
    10 juli 2008
    comments 0
    Canal+ wegens erotiek door Islam extremisten bedreigd
    Het Franse Canal+ heeft aangifte gedaan van bedreiging bij de Franse autoriteiten. Er wordt nu onderzoek gedaan naar deze dreigingen tegen het Franse satellietkanaal die werden geuit door Islamitische terreurgroeperingen.

    Deze dreigen met een aanslag op de uitzendcentrale van Canal+ om zo de zender uit de lucht te krijgen die ook in Noord-Afrikaanse landen via de satelliet (maar overigens niet legaal) te ontvangen is.

    De eis is dat Canal+ stopt met een maandelijks erotisch programma dat de verkeerde invloed uitoefent op veel jongere kijkers in bepaalde Islamitisch georiënteerde landen. Het is algemeen bekend dat in deze landen veel naar deze Franse zender via niet-legale wegen wordt gekeken.
    Canal+Islam extremisten

    Reacties

  1. TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na Venezuela en Iran ligt nu Cuba in het vizier van de Amerikanen. De regering-Trump blokkeerde alle olietoevoer naar het eiland, in de hoop een opstand tegen de socialistische regering in Havana te forceren. Ook zinspelen de Amerikanen openlijk op militair ingrijpen en een verandering van regime. Is Cuba de volgende prooi? Bram Vermeulen reist over het eiland om de gevolgen van deze diepste crisis sinds de revolutie te onderzoeken en te achterhalen wie ervan profiteert. Bram reist van de hoofdstad Havana naar Santiago, dat zwaar getroffen blijkt door stroomuitval als gevolg van de olieblokkade.

    TV-TIP De Heineken ontvoering

    De Heineken ontvoering
    NPO 3 om 20:25 uur
    Op 9 november 1983 wordt biermagnaat Freddy Heineken samen met zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam ontvoerd door vier mannen. De jonge criminelen eisen 35 miljoen gulden losgeld en sluiten Heineken en Doderer wekenlang op in een loods.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide