Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Canal Digitaal breidt aanbod uit

    Klanten van Canal Digitaal die via satelliet, OTT en IPTV naar tv- en videocontent kijken, kunnen in juli naar veel nieuwe films en series kijken.
    Jarco Kriek
    2 juli 2021
    comments 2
    Canal Digitaal breidt aanbod uit

    Canal Digitaal – onderdeel van Canal+ Luxembourg / M7 Group – levert naast een groot aantal lineaire zenders aan alle klanten ook een uitgebreid video on demand-platform bestaande uit films en series. Satellietkijkers die video on demand willen gebruiken, dienen wel te beschikken over een internetverbinding. Daarna kan naar het volledige aanbod van films en series via tablet, smartphone, Smart TV of online mediaspeler gekeken worden. Ook bestaat de mogelijkheid om content vanaf de apps voor tablet en smartphone te streamen naar een groter beeldscherm. Wie over een door Canal Digitaal geleverde IPTV-decoder beschikt, kan de content direct via de decoder bekijken. Het aanbod is eveneens beschikbaar voor klanten van serviceproviders die Canal Digitaal als tv-dienst leveren. Dit zijn onder meer Online.nl, Freedom Internet en Tweak.

     

    Wat is er nieuw in juli?

    De volgende films en series zijn in juli onder meer nieuw op het video on demand-platform van Canal Digitaal.

     

    • Life – serie seizoen 1 (per direct)
    • Zombieland – film (per direct)
    • Daddy Day Camp – film (per direct)
    • Daddy Day Care – film (per direct)
    • Grown Ups – film (per direct)
    • Addicted – film (per direct)
    • Monster’s Ball – film (per direct)
    • Pros And Cons – serie seizoen 1 (5 juli)
    • Bakken met Miljuschka – serie seizoen 1 (5 juli)
    • La Porta Rossa – serie seizoen 2 (5 juli)
    • War of the Worlds – serie seizoen 1 & 2 (9 juli)
    • Trust Me – serie seizoen 1 (12 juli)
    • Power Book III: Raising Kanan – serie seizoen 1 (18 juli)
    Canal DigitaalCanal+ LuxembourgM7 GroupCanal+satellietOTTIPTVvideo on demandfilmsseriesbingewatchen

    Reacties

  1. TV-TIP Meisjes van de Goede Herder

    Meisjes van de Goede Herder
    NPO 2 om 20:25 uur
    Volgens de Goede Herder heeft er nooit seksueel misbruik plaatsgevonden binnen de kloostermuren, maar toch zijn er meldingen van vrouwen. José stond vanaf haar dertiende in de wasserij bij het klooster in Velp en nog altijd heeft ze nachtmerries over de zuster die haar heeft misbruikt. Terwijl vrouwen zich online op grote schaal uitspreken over het misbruik, heerst er veel schaamte en is José een van de weinigen die hier openlijk over durft te praten.

    TV-TIP Boerderij van Dorst

    Boerderij van Dorst
    NPO 3 om 20:25 uur
    Noraly Beyer en Frank van Leeuwen komen Raven van Dorst helpen op de boerderij. Samen leggen ze een wijngaard aan. Raven en Noraly halen de wijnranken op, waarna Frank en Raven ze planten. Noraly verzorgt een uitgebreid diner en Frank sluit de avond met Raven af in de hottub. De volgende dag spannen ze de ijzerdraden voor de druiven, bouwen Frank en Raven een krabpaal voor de geiten en zaait Noraly een nieuw gewas in.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)