Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    CanalDigitaal breidt uit met SyFy Universal en 13Th Street

    Het zenderaanbod van CanalDigitaal wordt per 15 september versterkt met de NBC Universal zenders SyFy Universal en 13Th Street.
    Jarco Kriek
    20 augustus 2010
    comments 0
    CanalDigitaal breidt uit met SyFy Universal en 13Th Street

    Twee nieuwe televisiezenders gaan het aanbod van CanalDigitaal versterken. Het gaat om de NBC Universal zenders SyFy Universal en 13Th Street. Vanaf 15 september gaat CanalDigitaal deze zenders doorgeven. Het filmkanaal MGM gaat verdwijnen.

    SyFy Universal wordt onderdeel van het Entertainmentpakket en komt beschikbaar in MPEG4 op de Astra3 satelliet op 23,5 graden oost. Wil de CanalDigitaal-klant dit televisiekanaal willen bekijken moet men dus beschikken over een HD-satellietontvanger. 13Th Street neemt vanaf 15 september de plek van het filmkanaal MGM op de Astra1 satelliet in. Hierdoor is dit kanaal voorlopig nog te ontvangen met alle digitale satellietontvangers. Op termijn gaat overigens ook 13Th Street verhuizen naar de Astra3 satelliet en wordt het vanaf dat moment in MPEG4 uitgezonden. 13Th Street komt beschikbaar in het Familiepakket.

    Er bestaat overigens nog een kans dat het filmkanaal MGM beschikbaar blijft bij CanalDigitaal. Door het faillissement Het Gesprek heeft CanalDigitaal extra ruimte beschikbaar op de Astra3 satelliet. M7 Group S.A, de Luxemburgse eigenaar van CanalDigitaal, bekijkt nu de mogelijkheden om de vrijgekomen bandbreedte op te vullen met MGM. In dat geval gaat MGM wel in MPEG4 en op een andere satelliet worden uitgezonden. M7 Group S.A hoopt op korte termijn hierover meer informatie te kunnen geven.



    CanalDigitaalM7 Group S.ANBC UniversalSyFy Universal13Th StreetAstra1Astra3MPEG4

    Reacties

  1. TV-TIP Grote gezinnen, grote vakanties

    Grote gezinnen, grote vakanties
    SBS6 om 20:30 uur
    De familie Engel wordt wakker in Italië en gaat op zoek naar verkoeling, maar parkeren bij het Comomeer blijkt lastig. Als het eenmaal is gelukt, is het tijd voor ijsjes. Bij de familie Verhoef gaan de campers weer de weg op, maar niet zonder slag of stoot. In de ene camper vliegen de koffers door de lucht en in de andere stijgen de temperaturen razendsnel. Sabrina probeert haar hoofd koel te houden tussen alle drukte, maar dat valt niet mee. Bij de familie Morlog staat een culturele activiteit op de planning. Ze gaan op jeepsafari en dompelen zich onder in de Turkse cultuur. Waar Lamani helemaal opleeft, schiet er bij Wesley paniek in wanneer de jeeps dicht langs de afgrond rijden. De Den Hollandertjes doen iets uitzonderlijks tijdens hun bezoek aan Parijs: ze splitsen voor het eerst op. De meiden gaan shoppen, terwijl de mannen een ander plan hebben.

    TV-TIP Keuringsdienst van waarde

    Keuringsdienst van waarde
    NPO 1 om 22:15 uur
    Biologisch zou beter zijn voor mens, dier en planeet, maar goed voor de portemonnee is het niet bepaald. Wie goed wil doen, moet diep in de buidel tasten. Ketchup met bio op het etiket kost dik vier keer zoveel als zijn gewone broer, bio-rucola drie keer en broccoli tweeënhalf, toch blijkt biologisch soms goedkoper te kunnen zijn dan gewone producten. Een pak biologische pasta kost minder dan gewone pasta en met biologische champignons in je biologische soep ben je ook voordeliger uit. Is de prijs van bio wel zo logisch? De Keuringsdienst wil stemmen met de portemonnee en stuit op kiezersbedrog.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)