Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    CanalDigitaal stopt proefperiode themakanalen

    De Nederlandse satelliettelevisieaanbieder CanalDigitaal heeft vanmorgen om 10.50 uur de proefperiode voor het bekijken van de themakanalen op de Astra3-satellietpositie gestopt.
    Jarco Kriek
    3 januari 2008
    comments 0
    CanalDigitaal stopt proefperiode themakanalen
    De Nederlandse digitale satelliettelevisieaanbieder CanalDigitaal heeft vanmorgen om 10.50 uur de proefperiode voor het bekijken van de themakanalen op de Astra3-satellietpositie (23,5 graden oost) gestopt.

    CanalDigitaal had eerder al duidelijk gemaakt dat de proefperiode op 1 januari 2007 zou eindigen. Uiteindelijk ging dus vandaag op 3 januari het beeld op zwart voor de proefkijkers. Middels diverse mailtjes en het versturen van een brief naar iedere abonnee die gebruik maakte van de 'gratis kijken periode' van de themakanalen heeft CanalDigtiaal geprobeerd aanvullende abonnementen te verkopen voor het themakanalenpakket. Bij een contract van één jaar krijgt de nieuwe abonnee de eerste zes maanden gratis. Het abonnement kost 4,95 per maand.

    Opvallend is dat het dochterbedrijf van CanalDigitaal, het Vlaamse TV Vlaanderen, een langere proefperiode voor het themakanalenpakket hanteert. Via het Belgische pakket zijn de digitale themakanalen van de Nederlandse publieke omroep echter niet zichtbaar.
    CanalDigitaalthemapakketproefperiodeTV Vlaanderen

    Reacties