Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Canvas vernieuwt programmering vanaf januari

    VRT Canvas komt vanaf 6 januari 2016 met een vernieuwd uitzendschema. Opvallend zijn de terugkeer van Ter zake naar het oude tijdstip en de komst van De ideale wereld.
    Jan-Hein Visser
    25 november 2015
    comments 4
    Canvas vernieuwt programmering vanaf januari
    VRT Canvas komt vanaf 6 januari 2016 met een vernieuwd uitzendschema. Opvallend zijn de terugkeer van Ter zake naar het oude tijdstip en de komst van het Vier-programma De ideale wereld.

    Het satirische actuaprogramma De ideale wereld is een nieuwkomer op Canvas. Het programma is sinds 2013 te zien op het commerciële kanaal Vier. Het programma van Woestijnvis doet het goed op sociale media, maar Vier vond de kijkcijfers nooit hoog genoeg. De VRT wil het programma op Canvas nieuw leven inblazen.

    De programmering van Canvas vanaf begin 2016:

    20 uur - nieuwsuur met Journaal, Terzake, De afspraak
    21 uur - documentaire of fictie
    22 uur - Extra time (maandag) / De ideale wereld (dinsdag tot donderdag)
    22.45 uur internationaal aanbod
    VRTCanvasVierBelgië

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)