Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Carlo en Irene zien ze vanaf 20 augustus vliegen

    Vanaf 20 augustus wordt de liefhebber van humor op tv 7 weken lang verwend door RTL4 met de comedy 'zie ze vliegen' , een persiflage op goedkope luchtvaartmaatschappijen.
    Jan-Hein Visser
    12 augustus 2011
    comments 0
    Carlo en Irene zien ze vanaf 20 augustus vliegen

    Vanaf 20 augustus wordt de liefhebber van humor op tv 7 weken lang verwend door RTL4 met de comedy 'zie ze vliegen' , een persiflage op goedkope luchtvaartmaatschappijen.

    RTL maakt al weken lang reclame voor de nieuwe comedy, 'Zie Ze Vliegen'. Na 'De TV Kantine' komen Carlo Boszhard en Irene Moors vanaf zaterdag 20 augustus met de gloednieuwe comedy, 'Zie Ze Vliegen', te zien bij RTL 4. In deze docu-comedy, gebaseerd op het Britse 'Come Fly With Me'. De makers van de Britse serie gaven toestemming om er een Nederlandse variant op te maken.

    In de comedy spelen Carlo Boszhard en Irene Moors samen met Gordon en Chantal Janzen veertig verschillende types. Zeven weken lang volgt de camera al het personeel en dus kruipt het viertal in de huid van de piloten en stewardessen, de klagende reizigers, de koffiedame, de toiletdame en alle andere bonte types die op het vliegveld werken of aanwezig zijn. Veel bekende Nederlanders zullen ook een gastrol krijgen in de comedy. In de nieuwste Totaal TV is overigens meer over de achtergronden terug te vinden.


    RTL4Come Fly With Mezie ze vliegen

    Reacties