Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    CNBC investeert in nieuwe studio en Europees online platform

    Business nieuwszender CNBC zendt sinds kort uit vanuit een totaal vernieuwde studio in Londen en heeft ook een nieuwe op Europa gerichte website in gebruik genomen.
    Jan-Hein Visser
    20 mei 2011
    comments 0
    CNBC investeert in nieuwe studio en Europees online platform
    Business nieuwszender CNBC zendt sinds kort uit vanuit een totaal vernieuwde studio in Londen en heeft ook een nieuwe op Europa gerichte website in gebruik genomen. CNBC is recent behoorlijk actief met een nieuwe campagne om dit alles onder de aandacht te brengen.

    CNBC heeft haar studio's in de Verenigde Staten, Singapore en London allemaal grondig gemoderniseerd. CNBC heeft nu in Londen en 40% grotere studio met meer camera's, een grote video wall met de 'CNBC Globe' en nieuwe visual tools en touch-screen displays. CNBC wil hiermee het meest essentiële business nieuws brengen voor het belangrijkste en invloedrijkste publiek uit het bedrijfsleven.

    Met de vernieuwing is ook een nieuwe op Europa aangepaste website on-air gebracht waarop live de data van de Europe beurzen zijn te raadplegen. De nieuwe site laat de hoogste stijgers en dalers zien van de FTSE 100, CAC, DAX, SMI en biedt video's, analyses en marktnieuws. Real-Time data van bijvoorbeeld de London Stock Exchange , Deutsche Börse en NYSE Euronext zijn allemaal via de nieuwe site te zien.

    CNBC heeft maar liefst €1,7 miljoen geïnvesteerd in een begeleidende reclamecampagne in heel Europa, die on-air, in kranten en bladen en digitaal de nieuwe multi-platform strategie van CNBC onder de aandacht moet brengen. De campagne zal later deze maand starten in onder meer Financial Times, The Banker en onder meer fDI Magazine. In Nederland is CNBC overigens ook te zien via alle digitale kabelpakketten en via de satelliet (free to air, maar ook voor alle CanalDigitaal kijkers). KPN geeft deze zender via haar TV-aanbod overigens niet door.
    CNBCCNBC Europe

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)