Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    CNN belangrijkste nieuwsbron voor helft grootverdieners

    CNN International is wederom de meest bekeken nieuwszender bij beleidsmakers in de industrie. De 35-jarige zender is bij topverdieners in de helft van de gevallen de eerste keuze.
    Jan-Hein Visser
    9 juni 2016
    comments 2
    CNN belangrijkste nieuwsbron voor helft grootverdieners
    CNN International is wederom de meest bekeken nieuwszender bij beleidsmakers in de industrie. De 35-jarige zender is bij topverdieners in de helft van de gevallen de eerste keuze.

    Onderzoeksbureau Ipsos trekt deze conclusie in haar jaarlijkse Affluent Survey Europe. Dit onderzoek wordt als één van de belangrijkste in de sector gewaardeerd. CNN laat heeft volgens Ipsos een gemiddeld bereik van vijfendertig procent onder topverdieners. Daarmee laat de zender, die 35 jaar bestaat, BBC World News, Sky News en Euronews achter zich. Over het daadwerkelijk technisch bereik en de kijkcijfers zegt dit onderzoek overigens niets. CNN bestaat deze maand 35 jaar. De zender was al vrij snel in Nederland via de kabel te bekijken. CNN is via alle platformen te ontvangen. Wie over een schotelinstallatie met Astra 2, 28,2 oost beschikt, heeft CNN exclusief in HD-kwaliteit. De eerder verkondigde HD-verspreiding op de kabel in Zeeland blijkt niet te kloppen.
    CNNBBCEuronewsKijkcijfersCNN HD

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)