Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    COAX: Geen klachten over verdwijnen France 2 bij Ziggo

    Op internet is onder een klein deel van de Ziggo-klanten commotie ontstaan over het verdwijnen van het Franse publieke tv-kanaal France 2.
    21 februari 2015
    comments 37
    COAX: Geen klachten over verdwijnen France 2 bij Ziggo

    Op internet is onder een klein deel van de Ziggo-klanten commotie ontstaan over het verdwijnen van het Franse publieke tv-kanaal France 2. Bij klantenbelangenvereniging COAX merken ze daar evenwel niets van.


    COAX is al vele jaren een belangenvereniging voor kabelabonnees in Nederland. Het voert op regelmatige basis overleg met kabelbedrijven over geleverde en te leveren diensten. Ook met Ziggo is COAX voortdurend in gesprek. Zo wordt volgende maand weer met het kabelbedrijf periodiek overleg gevoerd. De commotie die over het verdwijnen van France 2 – hoofdzakelijk via sociale media – op internet is ontstaan, blijkt niet tot klachten bij COAX te leiden. Voorzitter Hans Ronhaar meldt aan Totaal TV dat bij zijn organisatie nog geen enkele klacht over het verdwijnen van France 2 is binnengekomen. Al eerder liet Ziggo aan Totaal TV weten dat het zelf via de klantenservice weinig klachten over het verdwijnen van France 2 heeft ontvangen.

    Franse petitie over Nederlandse aanbieder Ziggo

    Op internet is er een petitie over het verdwijnen van France 2 bij Ziggo ontstaan. Opvallend is dat deze petitie op een internationale internetsite wordt gehouden. Dat is opvallend omdat in Nederland soortgelijke petitiesites ook beschikbaar zijn. In de Franse taal wordt bij de petitie de volgende uitleg geven: "Ziggo zal stoppen met het verspreiden van France 2 ten gunste van een erotische zender. Laten wij als Fransen in het buitenland onze rechten verdedigen en uiting geven aan onze ontevredenheid." Op dit moment hebben honderden mensen de petitie ondertekend. Omdat deze petitie een internationaal karakter heeft, is het onduidelijk hoeveel van de ondertekenaars daadwerkelijk uit Nederland komen en daarnaast een tv-abonnement bij Ziggo afnemen.

    France 2France2ZiggoCOAXbelangenverenigingkabelpetitieFransFranstaligFrankrijkMeiden van Hollandpornosekserotisch

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)