Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Cogas onder vuur na doorgiftestop Ziggo

    Cogas-abonnees zijn niet te spreken over het besluit om Ziggo voor het leveren van digitale diensten voor Caiway in te wisselen.
    Jarco Kriek
    17 oktober 2014
    comments 14
    Cogas onder vuur na doorgiftestop Ziggo

    Cogas-abonnees zijn niet te spreken over het besluit om Ziggo voor het leveren van digitale diensten voor Caiway in te wisselen. Cogas is beheerder van het vaste netwerk in delen van Twente.

    Cogas levert op het huidige kabelnetwerk zelfstandig alleen analoge tv-diensten. Digitale diensten – zoals digitale tv en internet – kunnen bij Ziggo worden afgenomen. Daar komt in januari 2015 verandering in omdat Cogas de samenwerking met Ziggo stopzet. Abonnees kunnen dan alleen digitale diensten bij Caiway afnemen. Cogas heeft deze beslissing genomen omdat Ziggo alleen via kabel diensten wil aanbieden. Cogas is in samenwerking met bouwfonds CIF echter bezig met de aanleg een glasvezelnetwerk in het verzorgingsgebied. Pikant detail is dat CIF eigenaar van aanbieder Caiway is.

    Abonnement duurder

    Direct nadat Cogas het besluit om met Ziggo te stoppen openbaar maakte, regende het – ook bij Totaal TV - klachten. Daarbij wordt door Cogas-abonnees vooral op de duurdere prijzen van Caiway-abonnementen gewezen. Ook gratis extra diensten als het binnenkort vrijwel landelijke WifiSpots en de mogelijkheid om als Ziggo-abonnee goedkoper een abonnement op de mobiele dienst Ziggo Mobiel af te sluiten, is voor een deel van de Cogas-abonnees reden om het besluit van de netwerkbeheerder teleurstellend te vinden. Op internet zijn via sociale media diverse protestacties tegen de beslissing van Cogas begonnen. Ook de politiek mengt zich in de discussie. De VVD-fractie in Almelo wil op politiek niveau overleg over de kwestie.

    ZiggoUPCLiberty GlobalCogaskabelglasvezelCaiwayCIFdigitaalanaloogtvtelevisieradiointernettelefonieTwenteAchterhoek

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)