Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Consument misselijk door Apple

    Een aantal bezitters van de Apple-apparaten iPad en iPhone is volgens de Amerikaanse website The Huffington Post letterlijk misselijk van iOS7 geworden.
    Jarco Kriek
    28 september 2013
    comments 0
    Consument misselijk door Apple

    Een aantal bezitters van de Apple-apparaten iPad en iPhone is volgens de Amerikaanse website The Huffington Post letterlijk misselijk van het nieuwe besturingssysteem iOS7 geworden.

    Dit komt door de 3D-effecten die Apple aan het nieuwe besturingssysteem heeft toegevoegd. Hierdoor ‘vliegen’ de apps op het scherm als je het scherm opent. Sommige mensen kunnen niet tegen deze effecten en krijgen symptomen die met wagenziekte te vergelijken zijn. Hoofdpijn en misselijkheid zijn hier onderdeel van. De 3D-effecten zijn wel minder te maken, maar dan moet de gebruiker van deze Apple-apparaten wel goed in de menu-instellingen zoeken. Geheel uitschakelen is echter niet mogelijk. Ook is – zonder het apparaat te hacken – geen mogelijkheid om terug te stappen op een eerdere versie van het Apple-besturingssysteem.

    AppleiOS7iOS6iPhoneiPadiPhone 5SiPhone 5C3D

    Reacties

  1. TV-TIP De Hygiënepolitie

    De Hygiënepolitie
    SBS6 om 20:30 uur
    Rob Geus reist naar Boetiek Hotel Thuis Bij Schell in Rotterdam. Het hotel ziet er aantrekkelijk uit: mooie kamers boven een hip restaurant, een jonge ondernemer op Instagram en zelfs aandacht in de krant. Achter die uitstraling klinkt echter een ander geluid. Sinds de overname in 2020 klagen gasten in reviews over vieze badkamers, bedwantsen en gebrek aan hygiëne. Wanneer Rob onderzoek doet, blijkt de werkelijkheid nog smeriger. Daarnaast heeft Rob een noodkreet ontvangen van Marijke en haar gezin uit het Friese Franeker. Zij wonen in een ernstig vervuild huis vol schimmel en lekkages. De pissebedden kruipen inmiddels zelfs het bed in. De familie ligt in de clinch met de woningbouw, dus komt Rob in actie.

    TV-TIP Deadliest Catch

    Deadliest Catch
    Discovery om 20:30 uur

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)