Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Cultuurzender ARTE organiseert 3D-dag

    De Frans/Duitse cultuurzender ARTE organiseert wederom een speciale 3D-dag. Op deze dag kan men via het HD-kanaal van de cultuurzender alleen maar naar 3D-programma’s kijken. Dat heeft de zender medegedeeld.
    Jarco Kriek
    18 november 2011
    comments 0
    Cultuurzender ARTE organiseert 3D-dag

    De Frans/Duitse cultuurzender ARTE organiseert wederom een speciale 3D-dag. Op deze dag kan men via het HD-kanaal van de cultuurzender alleen maar naar 3D-programma’s kijken. Dat heeft de zender medegedeeld.

    De tweede ARTE 3D-dag staat gepland voor 19 februari 2012. Vanaf de middag tot diep in de nacht kan men via het HD-kanaal ARTE HD alleen maar naar 3D-programma’s kijken. Het gaat hierbij naast documentaires ook om live-concerten van diverse artiesten en muziekgroepen. Dezelfde programma’s die via ARTE HD in 3D te zien zijn kan men via het SD-kanaal van de cultuurzender ook normaal – dus in 2D – bekijken. In de speciale programmering op deze 3D-dag zijn onder meer de documentaires Little Monsters en Frankrijk Mooiste Kusten opgenomen. Als afsluiting van de 3D-dag staat de dansfilm Carlos Sauro – Flamenco Hoy in de programmering.

    ARTE HD is in Nederland bij diverse tv-aanbieders in het zenderaanbod beschikbaar. Daarnaast is deze HD-zender ook ongecodeerd via de ASTRA1-satellietop 19,2 graden oost te ontvangen. Sinds kort is de Franse versie van ARTE HD ook ongecodeerd via de Hotbird-satelliet op 13 graden oost te ontvangen.

    ARTEARTE HD3DsatellietASTRA1Hotbird

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vivienne van den Assem

      Nederland met vakantie

      Vivienne van den Assem presenteert Nederland met Vakantie. Dat is, zeg maar, een mix van Hart van Nederland, RTL Boulevard, Campinglife en MAX Vakantieman.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide