Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Debat over einde medium televisie

    Tijden veranderen en dus ook de manier waarop naar tv wordt gekeken. Sommige marktkenners voorspellen het einde van het medium televisie. In Hilversum wordt hierover gediscussieerd.
    Jarco Kriek
    24 november 2014
    comments 5
    Debat over einde medium televisie
    Foto: ANP

    Tijden veranderen en dus ook de manier waarop naar tv wordt gekeken. Sommige marktkenners voorspellen het einde van het medium televisie. In Hilversum wordt hierover gediscussieerd.


    Het gaat bij de discussie over lineaire tv. Hierbij wordt uitzenden van tv-programma’s op vaste zenders en tijdstippen bedoeld. Steeds meer mensen willen zelf de tv-avond samenstellen. Video on demand en onbeperkt kijken-diensten bieden deze mogelijkheid. Het snelle einde van lineaire tv wordt overigens niet door omroepbazen verwacht. Zo denkt Bert Habets dat lineaire tv nog zeker 25 jaar blijft bestaan.

    Beeld en Geluid in Hilversum

    De veranderde mediaconsumptie is voer voor een brede discussie in het instituut Beeld en Geluid in Hilversum. Deze wordt op 27 november van 17.00 tot 19.00 uur gehouden. Sprekers zijn onder meer Eggo Müller - professor Media en Communicatie aan de Universiteit Utrecht – en NTR-directeur Paul Römer. Belangstellenden voor het debat kunne zich hier aanmelden.

    NetflixBeeld en GeluidHilversumlineairlineaire tvtelevisiemediaconsumptieMarseilleFrankrijkNederlandLuxemburgBelgiëprijsverhogingVideoland UnlimitedRTL NederlandSpotifyUltra HDHouse of CardsUHDTVUHDUltra HD-televisietelevisieinternetstreaming4KHEVCH.265compressiecompressietechniekall you can watch

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)