Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Debuut Frank de Boer Nederland – Mexico live op tv en radio

    De oefeninterland Nederland – Mexico is het debuut van Frank de Boer als bondscoach van Oranje. De wedstrijk kan live op tv en radio worden gevolgd.
    Jarco Kriek
    7 oktober 2020
    comments 0
    Debuut Frank de Boer Nederland – Mexico live op tv en radio
    Foto ProShots

    Nederland – Mexico wordt woensdag 7 oktober vanwege de coronacrisis zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam gespeeld. De wedstrijd wordt live uitgezonden op NPO 3 en NPO Radio 1. Online kan de voetbalwedstrijd via NPO Start bekeken worden, NPO Radio 1 kan eveneens online via bijvoorbeeld radio-apps als RadioNed+ en TuneIn beluisterd worden. De oefeninterland begint om 20.45 uur. Op NPO 3 is vanaf 20.20 uur de voorbeschouwing te volgen.

    voetbalOranjeNederlands ElftaltvtelevisieradioonlineNPOpublieke omroepNPO 3NPO Radio 1

    Reacties

  1. TV-TIP MAX Ouderenjournaal

    MAX Ouderenjournaal
    NPO 1 om 16:37 uur
    Ter gelegenheid van de Week tegen Eenzaamheid pakt MAX Ouderenjournaal uit met een speciale editie om mensen een hart onder de riem te steken. Met inspirerende, motiverende en confronterende levensverhalen van normale Nederlanders wordt eenzaamheid onder de aandacht gebracht. Dat kan namelijk in allerlei vormen voorkomen. De 81-jarige Heino heeft voldoende bezigheden buiten de deur, maar thuis op de bank voelt hij zich erg alleen. Maar ook jonge mensen kunnen zich soms erg eenzaam voelen, zoals de dertigjarige Bryan, die hierover schreef op Twitter.

    TV-TIP 90 Day Fiancé UK

    90 Day Fiancé UK
    TLC om 20:30 uur
    Wat de Amerikanen doen, kunnen de Britten ook. In 90 Day Fiancé UK worden Britse mannen en vrouwen gevolgd die een geliefde uit het buitenland halen en negentig dagen hebben om wel of niet te trouwen. Die relaties zijn meestal gedoemd te mislukken, maar alsnog doen de koppels er alles aan om hun relatie te laten werken. De alleenstaande moeder Louise is bijvoorbeeld smoorverliefd op de Colombiaanse rapper Jose en hoopt dat hij haar de liefde kan geven die zij mist. Haar familie en vrienden hebben hun twijfels over de krullenbol.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Bureau Rotterdam

      In Bureau Rotterdam gaat presentator Ewout Genemans op pad met de politie in de meest rauwe stad van Nederland.
      Reacties0 reactie(s)