Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Deel illegale IPTV-abonnementen op zwart

    In Europa ervaren veel kopers van illegale IPTV-abonnementen problemen met het bekijken van de aangeboden tv-zenders.
    Jarco Kriek
    10 maart 2020
    comments 11
    illegale IPTV abonnementen op zwart

    Onduidelijk is of het om een actie gaat van justitie en/of auteursbelangenbehartigers als BREIN. Vooral goedkopere IPTV-abonnementen lijken getroffen. Deze abonnementen zijn ook door Nederlandse resellers verkocht. Het doorverkopen van dergelijke illegale IPTV-abonnementen is overigens strafbaar. In plaats van de zenderlijst krijgen gebruikers bij het openen van de app waarmee het IPTV-abonnement wordt gebruikt de melding dat het internetadres niet bereikt kan worden. Hierdoor kan niet meer naar tv-zenders gekeken worden.


    Illegaal kijken

    Illegale IPTV-abonnementen hebben als nadeel dat het abonnementsgeld vooruit aan internetcriminelen betaald dient te worden. De prijs van een maandabonnement wordt bewust duurder gehouden om de koper te verleiden om een voordeliger jaarabonnement aan te schaffen. Maar als binnen de periode waarbinnen het abonnement geldig is de IPTV-dienst om welke reden dan ook stopt dan is de koper het vooruit betaalde geld in vrijwel alle gevallen kwijt. Vaak besluiten internetcriminelen zelf de stekker uit een bepaalde dienst te trekken om deze onder een andere naam verder te exploiteren. In dit geval blijkt het om streams van tv-zenders te gaan die onder meer in Nederland bij goedkopere illegale IPTV-abonnementen worden aangeboden.

     

    Internetcriminelen

    Er zijn aanwijzingen dat internetcriminelen bewust de internetlink naar de zenderlijst hebben gewijzigd. De afzonderlijke zenders die in een favorietenlijst in de app zijn opgeslagen, kunnen volgens sommige gebruikers probleemloos bekeken worden.

    illegaalIPTVabonnementtvtelevisieinternetinternetcriminelenBREINStichting BREIN

    Reacties

  1. TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide