Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Delta gebruikersforum gebukt onder AI-berichten

    De providers Ziggo, KPN, Odido en Delta bieden klanten toegang tot de eigen gebruikersfora. Dat gaat echter niet altijd goed.
    Jarco Kriek
    8 april 2024
    comments 0
    Delta gebruikersforum gebukt onder AI-berichten

    Waar Ziggo, KPN en Odido met duidelijke en vrijwel constant aanwezige moderatoren ondersteuning geven via hun forma, doet Delta dit anders. Het Zeelandnet forum – onderdeel van Delta Fiber – maakt gebruik van verouderde forumsoftware. Het forum is van oorsprong bestemd voor Zeeuwse kabelklanten van Delta en wordt matig gemodereerd. Door de nieuwe technieken die op dit moment beschikbaar zijn leidt dat tot problemen.

     

    Berichten

    Het feitelijke probleem wordt veroorzaakt doordat het inschrijven (aanmaken van een account) via dit forum heel makkelijk is. Ook wordt er blijkbaar weinig tot geen controle uitgevoerd op nieuw aangemaakte accounts. Hierdoor kunnen mensen met minder goede bedoelingen op dit forum hun gang gaan. Al enige tijd worden door sommige gebruikers meerdere accounts gebruikt om discussies uit de hand te laten lopen. Nieuw zijn echter de berichten die worden gemaakt met AI-techniek. Hierin worden in sommige gevallen links geplaatst naar externe sites. Zo wordt er onder meer reclame gemaakt voor goksites en bestaat de kans dat niet goed oplettende gebruikers van het Delta forum met phishingsites geconfronteerd worden.

     

    Meer abonnees

    Nu het aantal Delta-klanten snel toeneemt door de uitbreiding van de aansluitingen op de glasvezelnetwerken van Delta Fiber, groeit ook de behoefte aan een community forum van het niveau van Ziggo, KPN en Odido. Dit is echter alleen mogelijk als Delta Fiber wil investeren in mankracht en forumsoftware.

    DeltaDelta Fiberklantenserviceforumcommunity forumgebruikersforum

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)