Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Deluxe radiozenders niet meer via satelliet

    Veel schotelbezitters in Europa hadden de radiozenders van Deluxe hoog in de favorietenlijst staan. Sinds 10 januari is het via de satelliet stil geworden op Deluxe Radio en Deluxe Lounge Radio.
    Jarco Kriek
    16 januari 2011
    comments 0
    Deluxe radiozenders niet meer via satelliet

    Er is een einde gekomen aan de satellietverspreiding van de Duitse radiozenders Deluxe Radio en Deluxe Lounge Radio. Beide zenders waren meer dan 5 jaar ongecodeerd via de Astra1-satelliet op 19,2 graden oost te ontvangen. Reden is een ander verdienmodel.

    Precies in het jaar dat Deluxe tien jaar bestaat voort het mediabedrijf achter Deluxe veranderingen in businessmodel door. Daarbij wordt het verdienmodel meer naar internet en mobiel internet gelegd. Sinds de IFA televisiebeurs in 2005 waren de twee Deluxe zenders ongecodeerd via de Astra1-satelliet te horen. De zenders waren in geheel Europa vooral geliefd omdat, zonder tussenkomst van presentatoren of dj’s, rustgevende en sfeervolle achtergrondmuziek werd uitgezonden. De hoofdmoot van de muzikale samenstelling op Deluxe Radio en Deluxe Lounge Radio bestond uit Smooth Jazz, Soft Soul en chill-out.

    Naast de satellietverspreiding is ook de verspreiding van beide radiozenders via Duitse kabelnetwerken gestopt. Beide radiozenders zijn nog wel kosteloos via de internetsite van Deluxe te beluisteren. Ook is er voor de iPod, iPhone en iPad een speciale Deluxe app in de Apple Appstore te downloaden. Voor smartphones die werken op het Android besturingssysteem komt binnen enkele maanden een applicatie beschikbaar. Via de internetsite en de Apple app van Deluxe kan men voor € 2,99 euro per maand ook een aanvullend abonnement nemen. Hierbij krijgt men toegang tot diverse Deluxe Radio themakanalen. Zo is er bijvoorbeeld een speciaal Rock en Dance Classics radiokanaal.

    De satellietverspreiding, en tevens ook de kabelverspreiding in Duitsland, van de Deluxe televisiekanalen blijft vooralsnog ongewijzigd.


    DeluxeDeluxe RadioDeluxe Lounge RadioAstra1

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)