Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Diederik Karsten krijgt leiding Europese kabelactiviteiten Liberty Global

    Diederik Karsten, de huidige algemeen directeur van UPC Nederland, maakt bij Liberty Global promotie en gaat leiding geven aan alle Europese kabelactiviteiten van het Amerikaanse bedrijf.
    Jarco Kriek
    30 september 2010
    comments 0
    Diederik Karsten krijgt leiding Europese kabelactiviteiten Liberty Global

    Diederik Karsten wordt de nieuwe Managing Director European Broadband Operations van Liberty Global (LGI). Hij volgt per 1 januari 2011 Gene Musselman op. Karsten krijgt hiermee de dagelijkse leiding over alle werkzaamheden van de kabelactiviteiten van LGI.

    Karsten is op dit moment nog Managing Director, de Engelse term voor algemeen directeur, van UPC Nederland. In deze functie is Karsten vanaf 2004 actief. Door zijn nieuwe werkzaamheden binnen LGI stopt Karsten met zijn huidig werk. Door leiding te gaan geven over European Broadband Operations blijft Karsten wel de Europese hoofdverantwoordelijke over onder andere UPC Nederland. Datzelfde geldt voor zeven andere Europese markten waar LGI onder de merknaam UPC actief is. Ook Cablecom (Zwitserland), Unitymedia (Duitsland) en Telenet (België) vallen onder zijn leiding. Diederik Karsten blijft aan als commissaris bij Telenet, een Belgische dochtermaatschappij van LGI. Als executive officer van Liberty Global, zal hij vanuit Amsterdam rapporteren aan President en CEO Mike Fries. Hij wordt ook lid van het uitvoerende management team committee. Voordat Karsten zich aansloot bij UPC, werkte hij als CEO voor KPN Mobile (Nederland, Duitsland, België en andere landen) en als non-executive commissaris bij Easyjet PLC in het Verenigd Koninkrijk. Daarvoor werkte hij in verschillende senior management functies bij PepsiCo en Procter & Gamble in Nederland, de VS, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk. Karsten heeft een MBA van de Erasmus Universiteit in Rotterdam.

    De, met pensioengerechtigde leeftijd, vertrekkende Musselman blijft wel werkzaamheden voor LGI verrichten. Hij zal na zijn vertrek Liberty Global in Duitsland blijven assisteren als CEO van Unitymedia en zal ook optreden als special adviseur voor de CEO van Liberty Global op het gebied van verschillende strategische en operationele initiatieven. Musselman heeft 20 jaar bij Liberty Global en meer dan 35 jaar in de kabelindustrie gewerkt.

     

    UPCUPC NederlandLiberty GlobalLGI

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)