Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Directeur content KPN licht strategie toe

    KPN gaat de strijd met haar grote concurrent Ziggo hard aan. Dat moet ook wel, want Ziggo heeft met een gratis sportkanaal met Formule 1 en met exclusieve HBO-rechten nogal wat in huis voor al haar klanten. Marnix Laurs, directeur content KPN, verklaart de gevolgde strategie.
    Jan-Hein Visser
    22 november 2016
    comments 0
    Directeur content KPN licht strategie toe
    Foto ANP

    KPN biedt haar klanten sinds een jaar onder de noemer 'KPN Presenteert' exclusief gratis nieuwe Nederlandse kwaliteitsseries en programma’s. Het bedrijf maakte maandag bekend dat dit aanbod voor iedereen met het pluspakket flink wordt uitgebreid. Directeur content Marnix Laurs legt in deze video uit waarom. Het gaat KPN om tevreden en loyale klanten en niet de kijkcijfers. Laurs: "Onder Eelco Blok is onze focus verlegd naar de bestaande klant in plaats van streven naar het binnenhalen van nieuwe klanten. Dat betekent de klanttevredenheid omhoog brengen en loyaliteit kweken. Dat doen we enerzijds via goede service, een sterk 4G netwerk en een KPN Compleet pakket, maar ook met cadeautjes in content. Dat aanbod is geëxplodeerd. Niet alleen door dat te verzamelen en bij elkaar te zetten en de integratie met Netflix mogelijk te maken, maar ook door zelfs fors te investeren in programma’s. Het afgelopen jaar hebben we een gevarieerd aanbod gebracht met KPN Presenteert en dat zal het komend jaar alleen maar meer worden, voor een nog bredere doelgroep. We willen met KPN investeren in kwaliteitsseries en programma’s die naar ons idee echt wat toevoegen aan het Nederlandse tv-landschap, unieke content die je nergens anders kunt kijken."

    KPNKPN PresenteertOn DemandZiggoHBOVideoland

    Reacties

  1. TV-TIP Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    Louis Theroux: Shooting Joe Exotic
    NPO 3 om 22:00 uur
    Louis Theroux reist opnieuw naar Oklahoma om te zien wat er sindsdien is gebeurd. Joe Exotic, ook bekend als Joseph Allen Maldonado-Passage, verblijft vandaag in een federale gevangenis voor een moordplot en aanklachten voor dierenmishandeling.

    TV-TIP De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander

    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    NPO 2 om 23:20 uur
    Wie was Sigmund Freud en hoe werd zijn denken gevormd door zijn positie als Jood in Europa aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog? De documentaire onderzoekt hoe Freuds ervaringen met uitsluiting in Wenen en Praag, en later de dreiging van het nazisme, doorwerkten in zijn ideeën over het menselijk bewustzijn, macht en kwetsbaarheid.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)