Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Discovery, TLC en Eurosport in basispakket KNIPPR

    T-Mobile en Discovery Networks Benelux hebben overeenstemming bereikt over het aanbieden van de zenders Discovery, Eurosport 1 en TLC in het basispakket van KNIPPR.
    Jarco Kriek
    1 juli 2016
    comments 2
    Discovery, TLC en Eurosport in basispakket KNIPPR
    Foto: ANP

    T-Mobile en Discovery Networks Benelux hebben overeenstemming bereikt over het aanbieden van de zenders Discovery, Eurosport 1 en TLC in het basispakket van de online tv-dienst KNIPPR.


    Een maandabonnement op KNIPPR kost elf euro. Naast de drie zenders van Discovery Networks Benelux biedt KNIPPR in het digitale basispakket ook de twaalf belangrijkste zenders van NPO, RTL Nederland en SBS Broadcsting. Het basispakket van de online tv-dienst bestaat hierdoor op dit moment uit vijftien zenders. T-Mobile zegt nog met andere zenders in onderhandeling te zijn om het zenderaanbod van KNIPPR verder uit te breiden.

    Discovery-zenders los te abonneren

    Naast Discovery Channel, Eurosport 1 en TLC worden ook de Discovery Networks Benelux-zenders ID (Investigation Discovery), Eurosport 2, Animal Planet, Discovery Science en Discovery World aan het zenderaanbod van KNIPPR toegevoegd. Deze zenders zijn onderdeel van het extra zenderaanbod en dienen los per zender door KNIPPR-klanten geabonneerd te worden. De kosten van extra zenders liggen bij KNIPPR rond een euro per zender per maand.

    KNIPPRDiscovery Networks BeneluxEurosportEurosport 1Discovery channelTLCID (Investigation Discovery)Eurosport 2Animal PlanetDiscovery Sciencem Discovery WorldNPOSBS BroadcastingRTL NederlanddigitaalbasispakketOTTonlineinternettv a la carte

    Reacties