Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Discovery en Eurosport blijven in aanbod KPN, Ziggo en Telenet

    In de meeste Nederlandse en Vlaamse huiskamers blijven de zenders van Discovery Networks zichtbaar. Met de aanbieders KPN, Ziggo en Telenet zijn doorlopende afspraken gemaakt.
    Jarco Kriek
    29 april 2017
    comments 1
    Discovery en Eurosport blijven in aanbod KPN, Ziggo en Telenet

    De basis voor de blijvende doorgifte bij het Nederlandse Ziggo en het Vlaamse Telenet is een overeenkomst die Liberty Global in augustus 2016 met Discovery Communication sloot. Liberty Global was toen volledig eigenaar van Ziggo en meerderheidsaandeelhouder van Telenet. Inmiddels is Ziggo in Nederland opgegaan in de joint venture VodafoneZiggo. De distributieovereenkomsten die het zelfstandige Ziggo onder de vlag van Liberty Global sloot, blijven echter ook voor VodafoneZiggo gelden. Dezelfde overeenkomst zorgt tevens voor een blijvende doorgifte van de Discovery Networks-zenders inclusief Eurosport bij Telenet. Het gaat hierbij een meerjarige overeenkomst die geldt voor de twaalf landen waarin Liberty Global actief is.

     

    Olympische Spelen

    Ook KPN laat weten dat het over een doorlopende distributieovereenkomst met Discovery Networks beschikt. Hierdoor zijn de Olympische Spelen van 2018 in ieder geval in de meeste huiskamers in Nederland en Vlaanderen in de meest uitgebreide vorm beschikbaar. Op dit moment voert Discovery Network moeizame onderhandelingen met onder meer M7 Group, Delta en Orange. Voor abonnees van deze aanbieders dreigt een tijdelijke doorgiftestop van zenders van het mediabedrijf.

    Discovery NetworkDiscoveryEurosportdistributiedistributieovereenkomstZiggoKPNTelenetLiberty GlobalDeltaM7 GroupOrangeOlympische Spelen

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Bob Sikkes

      De Moeite Waard?!

      Terwijl Kopen zonder Kijken nog loopt, is Bouwkundige des Vaderlands Bob Sikkes (57) alweer aan een nieuw project begonnen: De Moeite Waard?!, waarin landgenoten huizen kopen, verbouwen en direct weer verkopen.
      Reacties0 reactie(s)