Dit was het nieuws definitief terug bij RTL4
Dit was het nieuws is vanaf 21 mei definitief terug maar dan bij RTL4. Het voormalige TROS programma krijgt na een succesvolle pilot een plek bij RTL, maar Jan Jaap van der Wal doet niet mee.
28 maart 2011
comments 0

De tv-show, gebaseerd op de formule van Have I got news for you van de BBC, zal elke zaterdagavond om tien uur te zien zijn bij de familiezender. Dat heeft RTL laten weten. De proefuitzending vorig jaar bij RTL trok 871.000 kijkers, goed genoeg voor een vast plekje bij de zender.
Teamcaptain Harm Edens zal in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws worden bijgestaan door teamcaptains Raoul Heertje en Thomas Acda, die na tien jaar weer terugkeert in het programma. In het programma worden recente nieuwsberichten op een satirische wijze doorgenomen of moeten de teamleden naar aanleiding van bepaalde hints raden over welk nieuws het ging.