Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eenmalige extra subsidie regionale omroepen

    De regionale omroepen krijgen weer wat extra lucht nu duidelijk is dat coalitiepartijen VVD en PvdA bereid zijn eenmalig de opgelegde bezuiniging van zeventien miljoen te compenseren. Dit voornemen volgt nadat veel omroepen in moeilijkheden kwamen. De bezuinigingen zijn niet definitief van tafel.
    Jan-Hein Visser
    27 november 2016
    comments 0
    Eenmalige extra subsidie regionale omroepen
    Foto ANP

    Zowel VVD als PvdA vinden dat regionieuws van belang is voor de samenleving. De PvdA eist wel dat meer samenwerking tot stand komt zoals onlangs de aangekondigde samenwerking tussen oostelijke en noordelijke regionale omroepen. Omdat de voorgenomen compensatie van zeventien miljoen euro alleen voor 2017 geldt, blijven de omroepen die bezuinigingsmaatregelen aankondigden, daar voorlopig bij. De maatregelen waren per omroep geheel verschillend van ontslagen tot het schrappen van programma's of teletekst. De regionale omroep Drenthe wilde zelfs de satellietdistributie schrappen, maar dit is voorkomen door een bijdrage van de provincie zelf.  Een voorwaarde voor de eenmalige tegemoetkoming van het kabinet is dat de omroepen meer met regionale kranten, ofwel private partijen, gaan samenwerken.

    regionalenregionregionale omroepenbezbezuinigingenVVDPvdASamenwerkingOntslagen

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)