Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    [UPDATE] Streamingdienst F1 TV Pro komt naar Nederland

    De officiële online streamingdienst F1 TV Pro wordt door Liberty Media op 18 februari in tientallen landen, waaronder Nederland, in de markt gezet.
    Jarco Kriek
    26 januari 2019
    comments 4
    [UPDATE] Streamingdienst F1 TV Pro komt naar Nederland

    Met de nieuwe abonnementsdienst kan online live naar alle Formule 1-races gekeken worden. Dit kan via meerdere cameraposities. Zo kan on-board bij alle deelnemende coureurs en voortdurend in de pitstraat gekeken worden. F1 TV Pro was al sinds vorig jaar in België verkrijgbaar. Wat de abonnementsprijs is Nederland wordt, heeft Liberty Media nog niet bekendgemaakt. In België kost een jaarabonnement 65 euro. De streamingdienst is voorzien van Engels commentaar. De komst van F1 TV Pro in Nederland komt op het juiste moment voor de echte Formule 1-liefhebber. De gehele wintertest van de Formule 1 op het circuit van Barcelona in Spanje is van 18 tot en met 21 februari live op F1 TV Pro te volgen.

     

    Ziggo

    VodafoneZiggo maakte eerder bekend dat ook een Nederlandse variant van F1 TV Pro via Ziggo en Ziggo Sport wordt uitgebracht. De verwachting is dat dit voor het begin van het nieuwe raceseizoen het geval is. Mogelijk dat bij de Nederlandse variant het commentaar van Olav Mol hoorbaar is en dat eigen Ziggo Sport Formule 1-reportages worden toegevoegd. Ziggo wil geen mededelingen doen over de datum van beschikbaarheid en de inhoud van de nieuwe online streamingdienst.

    ZiggoVodafoneZiggoZiggo SportZiggo Sport TotaalF1Formule 1F1 TV ProonlineOTTstreamingdienstAbonnementMax Verstappen

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)