Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    EO biedt homo’s excuses aan

    De EO heeft zijn excuses aangeboden voor het kwetsen van homoseksuelen. Een persoonlijk verhaal over de 19-jarige homoseksueel Thony op EO-jongerensite BEAM is de aanleiding hiervoor.
    Jarco Kriek
    17 februari 2015
    comments 7
    EO biedt homo’s excuses aan
    Foto: ANP

    De EO heeft zijn excuses aangeboden voor het kwetsen van homoseksuelen. Een persoonlijk verhaal over de negentienjarige homoseksueel Thony op EO-jongerensite BEAM is de aanleiding hiervoor. Dat meldt Novum. 


    In het verhaal – dat vorige week werd gepubliceerd – wordt duidelijk dat de man op basis van zijn geloof ervoor kiest om geen relatie met een man te hebben. Dat zorgde voor enige emotie onder homoseksuele lezers van de jongerensite BEAM. De EO stelt in een reactie dat het nooit de bedoeling is geweest om lezers met de publicatie van het verhaal te veroordelen. "Juist rond het onderwerp van homoseksualiteit proberen we zo goed mogelijk de diverse opvattingen een plek te geven, omdat we homoseksuele (christen)jongeren willen bemoedigen zichzelf te zijn. Mochten we jou gekwetst hebben, dan spijt ons dat", aldus de Evangelische Omroep in de verklaring op BEAM.

    EOBEAMEvangelische Omroepjongerenhomo. homo'shomoseksuelenhomoseksueelexcusesNPOpublieke omroepThony

    Reacties

  1. TV-TIP Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    Louis Theroux: Shooting Joe Exotic
    NPO 3 om 22:00 uur
    Louis Theroux reist opnieuw naar Oklahoma om te zien wat er sindsdien is gebeurd. Joe Exotic, ook bekend als Joseph Allen Maldonado-Passage, verblijft vandaag in een federale gevangenis voor een moordplot en aanklachten voor dierenmishandeling.

    TV-TIP De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander

    De Joodse wereld: Freud, de buitenstaander
    NPO 2 om 23:20 uur
    Wie was Sigmund Freud en hoe werd zijn denken gevormd door zijn positie als Jood in Europa aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog? De documentaire onderzoekt hoe Freuds ervaringen met uitsluiting in Wenen en Praag, en later de dreiging van het nazisme, doorwerkten in zijn ideeën over het menselijk bewustzijn, macht en kwetsbaarheid.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)