Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    EO stemt in met zelfstandige positie

    De Evangelische Omroep heeft definitief ingestemd met het uitgewerkte voorstel van de NPO voor een vernieuwd publiek bestel volgens het 3-3-2- model. Daardoor blijft de EO definitief een zelfstandige omroep.
    Jan-Hein Visser
    12 november 2011
    comments 0
    EO stemt in met zelfstandige positie
    De Evangelische Omroep heeft definitief ingestemd met het uitgewerkte voorstel van de NPO voor een vernieuwd publiek bestel volgens het 3-3-2- model. Daardoor blijft de EO definitief een zelfstandige omroep. De EO bestaat sinds 1967 toen deze werd opgericht als gevolg van een conflict binnen de NCRV.

    Arjan Lock, voorzitter van de Raad van Bestuur stelt: "We zijn erg blij en dankbaar dat we met volle overtuiging 'ja' kunnen zeggen tegen de plannen. De EO kan vanuit haar eigen identiteit programma's blijven maken. Voor ons is het belangrijk dat we op alle platforms en zenders zichtbaar blijven en daarmee een brede invulling geven aan onze missie 'Leef je geloof'." De omroep realiseert zich dat het de komende jaren op financieel gebied moeilijker wordt.

    De EO, gericht op een protestantse doelgroep en altijd één van de grootste omroepen geweest in Nederland, is zich wel bewust van eventuele financiële beperkingen. Het behouden van een zelfstandige positie betekent ook dat de omroep programmabudget moeten inleveren. De EO vertrouwt echter op de sterke band met al haar leden. De omroep denkt ook in de toekomst alle programma's te kunnen blijven maken zoals dit nu gebeurt. Of dit nu Rail Away is of Nederland Zingt of van het Familiediner tot De Pelgrimscode, waarvan de omroep momenteel een nieuwe serie uitzendt.

    EONPOEvangelischProtestants

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)